LOEN 6PC/многу Анти-судир со Автомобил налепници Автомобил Вратата Rearview Огледало Заштитна Декорација Налепница Ленти Силика гел, Анти-Нула

LOEN 6PC/многу Анти-судир со Автомобил налепници Автомобил Вратата Rearview Огледало Заштитна Декорација Налепница Ленти Силика гел, Анти-Нула

DEN 295.00
DEN 508.32
 

Това е достапна
Износ


За да платите за вашиот цел на Ali Express,следете ги чекорите подолу : 1) Изберете цел и кликнете на "Плати Сега"копчето. 2) Изберете го вашиот претпочитан начин на плаќање на проверка на страница.
Со цел да испратите објекти од веднаш,ве молиме, напишете ја вашата детални превозот адреса. 1. Примачот Име И Презиме : 2. Телефон за контакт Бр. : 3. Превозот адреса : 4. Post code/ поштенски код : Забелешка : Ако изберете бесплатен превозот опција,вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети. Подготовка на Време : ние треба 2-10 работни дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден. Ако не сте добиле вашата пратка кога се заштити време е речиси се истрошија, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. За Царина : Царина е надвор од нашата контрола ние не може да гарантира без данок на плаќање и нема да сноси никакви даночни такса.Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика. а. По примена на стоки од нас.Ако тоа е posssible,ве Молиме љубезно потврди примени предмети на Aliexpress."Се потврди приемот на вашата цел".Ако сте задоволни со тоа.Ве молиме да ни остават позитивен фидбек со 5 ѕвезди. б. Ве молиме дозволете ни да се знае ,постојат било какви прашања и проблеми.ние сме подготвени за решавање на било какви проблеми со цел да се избегнат можните спорови. Следниве информации се бара кога ќе се одрази на проблемот : *Цел број *Сликата на неисправни монистра. в. ние не може да го прифати размена или поништување по вашата нарачка е испраќаат. г. Ако не сте задоволни со квалитетот на вашиот купувате од нашата продавница, можете да се вратите или размена на вашите предмети во рок од 30 дена од доставената датум. Барање : 1. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум. 2. Објектите што сте ги примиле неискористени,неоштетени и во оригиналниот пакет. 3. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Име На Модел:
TY317027
Пакување:
Не Се Пакувани
категорија:
3D
Бренд Име:
Loen
Вид На Налепница:
Ременче За На Врата Со Заштитен Филм
Објектот Дијаметар:
1.5cm
Објектот Ширина:
1.5cm
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
0.7cm
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Објектот Должина:
8.5cm
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
ПВЦ
боја:
black&white&сива
Тип На Објект:
Анти-судир со некоја Заштитна фолија Автомобил налепница
Инсталација Место:
автомобил врата
Автомобил модел:
Универзална сите автомобили

Најдобрите понуди во категоријата