Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
4 Парчиња Автомобил Стил Вратата Scuff Sill Плочи Чекор Плоча Заштитник Јаглерод Налепница За Chevrolet Cruze Седан декорација и заштита

4 Парчиња Автомобил Стил Вратата Scuff Sill Плочи Чекор Плоча Заштитник Јаглерод Налепница За Chevrolet Cruze Седан декорација и заштита

DEN 121.00
DEN 165.60
 

Това е достапна
Износ

Карактеристики : Штити внатрешноста на вратата sills од гребнатини Само лепило кора и се држи, лесно да се стави на вашиот автомобил Совршена декорација и заштита на вашиот автомобил, ве Молиме користете детергент за чистење на површината на целта пред се држи За Chevrolet Chevy Cruze седан hatchback 2009-2015 Спецификации : Материјал : Јаглерод Влакна Боја : Црна Димензии : 70x8cm/27.5x3.1"(L) 35x8cm/13.77x3.1" (S) Количеството : 4 Компјутери/1 Сет Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакет Содржина : 4 Парчиња x Јаглерод Налепница

Повеќе информации

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Модел:
Други
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
Бренд Име:
QILEJVS
Материјал Тип:
Јаглерод Влакна
Вид На Налепница:
Карбонски Влакна Заштитник
Тип:
3D Карбонски Влакна Винил
категорија:
јаглерод налепница

Најдобрите понуди во категоријата