Автомобил Налепници Печ Тактички ПОСЕБНА СИЛА ГРУПА за Борба против Фокс Мотоцикл Decals за ФОКС HOUND 12cm

Автомобил Налепници Печ Тактички ПОСЕБНА СИЛА ГРУПА за Борба против Фокс Мотоцикл Decals за ФОКС HOUND 12cm

DEN 238.00
DEN 264.00
 

Това е достапна
Износ


Производи име : Мотоцикл Налепница ФОКС Автомобил Винил Decal Рефлексивни
Големина : ~ 12cm
Пакување : 1 BUC
Детали :
Направени на квалитетот 3 M 610 материјал
Водоотпорен, ниту избледи, sunblock,рефлексивни, долготрајни, убаво декорација.
Лесно да се инсталира, лесно да се отстрани без да се наштети на боја.
Идеален за во автомобил, мотоцикл, шлем, велосипед, лаптоп и сл
Повеќе стил и трговија на големо цена се достапни.
Било каков проблем или прашање, ве молиме контактирајте со нас.
Забелешка за сите налепници во нашата продавница :
Црна и чиста бела НЕ се рефлексивни.

Повеќе информации

Бренд Име:
DXYMOO
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Цртан филм
Модел:
Други
Налепница Сместување:
глава
Име На Модел:
фокс налепница
Објектот Должина:
12cm
Објектот Дијаметар:
0inch
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
категорија:
Налепници
Тип На Објект:
Налепници
Материјал Тип:
3M

Најдобрите понуди во категоријата