Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
3D Креативни Хром Воланот Налепница За Ford Fiesta Ecosport Kuga Избега Фокус Mondeo Нов Пад на превозот

3D Креативни Хром Воланот Налепница За Ford Fiesta Ecosport Kuga Избега Фокус Mondeo Нов Пад на превозот

DEN 88.00
DEN 120.48
 

Това е достапна
Износ

Функција : 1.Совршено се вклопуваат, лесна инсталација. 2.Никогаш не ' рѓа, светла како огледало. 3.Користете автомобилската двојно страна на лента, не е лесно да падне. 4.Ги красат автомобил настапи, направи вашиот автомобил посебни и единствени. 5.Покрие постојните гребнатини и го спречува вашиот автомобил од иднината прст ноктите, копчиња гребнатини и сл Fitment : За Форд Фокус 2 3 MK2 MK3 2012-2013 Kuga Fiesta Ecosport MONDEO(Само Одговара За Левата Рака Диск Модел) ве Молиме Имајте во предвид : 1.Пред инсталацијата, бидете сигурни дека целта област е чисто, без масло. 2.Ефектот ќе биде подобро ако непцата на касетата е загреана. Спецификации : Боја : Сребро Материјал : ABS Хром Големина : 7.1x2.9cm/2.80x1.14" Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакет Содржина : 1 x воланот покрие трим

Повеќе информации

Бренд Име:
QILEJVS
Тип:
Други 3D Налепница
Налепница Сместување:
Внатрешна
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Други
категорија:
3D
Тип На Објект:
Налепници
Материјал Тип:
abs хром

Најдобрите понуди во категоријата