автомобил налепница Pitbull Винил Decal Налепница на Кожата на ford киа и MacBook Pro Воздух Mac

автомобил налепница Pitbull Винил Decal Налепница на Кожата на ford киа и MacBook Pro Воздух Mac

DEN 168.00
DEN 176.64
 

Това е достапна
Износ


Eflective филм скулптура тип на автомобил налепници
Стандардна Димензија : about13 CM
(пс : Ако сакате различна големина,ве молиме да комуницирам со мене Различни големина различни цена )
Само бојата на [рефлексивни сребро] е одраз, на друг не е одраз.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Налепници
категорија:
ПВЦ
Име На Модел:
N
Објектот Ширина:
0cm
Бренд Име:
BOASE
Налепница Сместување:
прозорецот
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
0inch
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Должина:
13cm
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За

Најдобрите понуди во категоријата