Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Метал Амблем GTR WRC Пред Скара Tunning Значка

Метал Амблем GTR WRC Пред Скара Tunning Значка

DEN 4800.00
 

Това е достапна
Износ


Позитивни Повратни информации ќе бидат оставени за вас! Тоа е нашата цел е да ви понуди најдобар квалитет и услуга. Ве молиме љубезно ја напушти 5 ѕвезда НСД (Детални Продавачот Рејтингот) ако сте задоволни од нашите услуги и производи. Ве молиме ги споделите со нас вашиот проблем пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да се осигура дека сите проблеми ќе се судрите ќе се реши брзо.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Бренд Име:
PYRUNDA
Налепница Сместување:
глава
Име На Модел:
CL-317
категорија:
Амблеми
Објектот Ширина:
5.3cm
Вид На Налепница:
Други
дизајн:
зборови
Модел:
Возилото Логото
Тип:
Други 3D Налепница
Објектот Должина:
6.3cm
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Материјал Тип:
Метал
is_customized:
Yes
боја:
Хром
MOQ:
50pcs
Electroplating технологија:
Хром Позлатен
Материјал:
Метал
Употреба:
Решетката
Тип:
Лого / Значка
Метал Тип:
Цинк Легура

Најдобрите понуди во категоријата