CITALL Автомобил Авто Камиони Мотоцикл Тело DIY 5 M x 1cm Рефлексивни Лента Налепница Лента Само Лепило Decal

CITALL Автомобил Авто Камиони Мотоцикл Тело DIY 5 M x 1cm Рефлексивни Лента Налепница Лента Само Лепило Decal

DEN 219.84
 

Това е достапна
Износ


5 Метри x 1cm Црвено Рефлексивни Мрачно Налепница Лента Автомобил Камион Тело DIY Само Лепило Decal " Спецификација на Производот Состојба : 100% нови Боја : црвена / сино / жолта боја / Бела Материјал : Рефлексивни Sheeting Големина : прибл.500cm x 1cm (196.8 x0.39inch)(L x W) Точка се вклучени : 1 x автомобил рефлексивни лента Погоден за : DIY автомобили, автобуси, велосипеди, мотоцикли, камиони, мобилен телефон, апарати за домаќинство, апарати, итн Компатибилен Со :
Одговара за "ФОЛКСВАГЕН" : Голф, Sagita, Златица, Caddy, Passat, Поло, Jetta
Одговара за Мерцедес-Бенц : А / Б / В / E / M / S Класа, CLA, GLK, CLS
Одговара за Ауди : A3, A4, A5, A6, A8
Одговара за BMW : 1 / 3 / 4 / 5 / 7 Серија, X1, X3, X4, Х5, X6
Одговара за Mazda : 3, 6, CX-5, CX-7
Одговара за Hyundai : ix35, Santa Fe, Tucson, Sonata, Elantra
Одговара за Хонда Граѓански, Спогодба, Град, CR-V, Одисеја, Одговара
Одговара за Chevrolet : Cruze, Malibu, Тахо, Приградски
Одговара за Kia : Оптима, Рио, Sportage,
Одговара за Peugeot : 206, 207, 308, 406, 407
Одговара за Форд : Фокус, Edge, Фузија, Mustang,
Одговара за Suzuki : Брза, SX-4
Одговара за Тојота : Camry, 4 Runner, е корола, Highlander, Prius, Сиена, Yaris
Ова Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И Вистински Забелешка :
1) Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.
2) Боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединец да го следи.
3) производот е одраз, не само-прозрачна. "Опис На Производот
Функција :
1) Добар температура отпор.
2) Мазна површина, низок коефициент на триење.
3) Рефлексивни својства може да дејствува како предупредување во темнина.
4) Даде вашите возила елегантен и паметни изглед. "Фото Шоу

Повеќе информации

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Промена На Бојата
Пакување:
Не Се Пакувани
Тип:
Лепак Налепница
Модел:
Други
Име На Модел:
-
категорија:
Налепници
Објектот Ширина:
1inch
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Бренд Име:
CITALL
Објектот Должина:
5m
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
рефлексивни sheeting
боја:
црвено / сино / жолта боја / Бела
Одговара:
за ФОЛКСВАГЕН
одговара 1:
За Мерцедес-Бенц
Се вклопат 2:
за Ауди
Одговара 3:
за BMW
Одговара 4:
за Хонда, Граѓански,Спогодба, Град, CR-V, Одисеја,
Одговара 5:
за Kia
Одговара 6:
за форд
Одговара 7:
За Тојота
Одговара 8:
За Hyundai

Најдобрите понуди во категоријата