Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
12*14.1 CM Мода Секси Танчери Убавина Автомобил Налепници Смешно Винил Автомобил Декоративни Додатоци Црна/Сребрена C7-0855

12*14.1 CM Мода Секси Танчери Убавина Автомобил Налепници Смешно Винил Автомобил Декоративни Додатоци Црна/Сребрена C7-0855

DEN 46.00
DEN 76.32
 

Това е достапна
Износ


12*14.1 CM Мода Секси Танчери Убавина Автомобил Налепници Смешно Винил Автомобил Декоративни Додатоци Црна/Сребрена C7-0855
Вашиот налепница има 3 делови :
Хартија Поддршка Налепница Јасно Трансфер Лента
1 Чистење на површината каде decal ќе бидат инсталирани.
2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента. Ако дел од вашиот decal лифтови со поддршка, притиснете на хартија поддршка назад против неа додека таа останува заглавен трансфер лента.
3 Откако вашиот decal е лупено далеку од поддршка, line up & позиција на вашата decal против површината на која што ќе се применува.
4 Користете кредитна картичка, squegee, или нешто слично, за да се изедначи надолу вашиот decal, што си сигурен дека тоа е сосема заглавени на површината.
5 Внимателно & Полека, отстранете трансфер лента од вашиот decal, изработка на сигурни дека вашиот decal е заглавен на површината. Ако видите дел од decal не ослободување од трансфер лента, притиснете го назад на површината и повторете го процесот.
Превозот :
1.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.Превозот време за време на Одмор или Прилагодено Сезона би можело да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.(Кога купувачот наредби за помалку од $7. Ние ќе ја испрати на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Тоа не е на кој било друг веб-сајт може да барањето на следење на информации. Генерално може да достигне 20 до 60 дена.) За Нас не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција. Понудата Со Доверба!

Повеќе информации

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Бренд Име:
YJZT
Налепница Сместување:
Целото Тело
Име На Модел:
C7-0855
категорија:
Налепници
Објектот Ширина:
12cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
дизајн:
Цртан филм
Модел:
Слика
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
14.1cm
Објектот Должина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Пакување:
Не Се Пакувани
Материјал Тип:
Винил
боја:
црна/сребрена
Налепница:
автомобил налепница

Најдобрите понуди во категоријата