Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
ZDPARTS 200*1520mm Автомобил Стил 5D Карбонски Влакна Винил Налепница За Peugeot 307 206 308 407 207 Рено Megane ФОЛКСВАГЕН Поло Jetta Touran

ZDPARTS 200*1520mm Автомобил Стил 5D Карбонски Влакна Винил Налепница За Peugeot 307 206 308 407 207 Рено Megane ФОЛКСВАГЕН Поло Jetta Touran

DEN 331.00
DEN 419.52
 

Това е достапна
Износ


ZDPARTS 200*1520mm Автомобил Стил 5 D Карбонски Влакна Винил Налепница За Peugeot 307 206 308 407 207 "Рено" Megane "ФОЛКСВАГЕН" Поло Jetta Touran
Опис :
100% сосема нов и висок квалитет
Боја : Црна
Функција:
Предмет Тип : Налепници
Дизајн : Промена На Бојата
Пакување : Не Се Пакувани
Категорија : 5 D
Објектот Ширина : 20cm
Објектот Должина : 152cm
is_customized : Да
Модел, Име :
Налепница Сместување : Rearview Огледало
Вид На Налепница : Креативни Налепници За
Тип : 5 D Карбонски Влакна Винил
Материјал Тип : Висок Сјај Карбонски Влакна
Обврзници за да се рамни или криви површини како што се покриви, капи, багажникот, браници, fenders, огледало опфаќа, dashboards, спојлер, усните, од страна на столб барови, венчиња, рачки на вратите, шофершајбната, ентериер итн, или како што е мобилен телефон, лаптоп, звучници, или било ставки сакате.
Конверзија на Должината(Приближно) :
1 инчи = 2.54 см = 25.4 mm
1 нога = 12" инчи = 30.48 cm = 0.304 m
1 Двор = 3 Стапки = 36" инчи = 91.44 cm
1 Метар = 3.28 Нозете = 39.47" инчи = 100cm
Количина : 1 КОМПЈУТЕР
Answer : ___________________________ Note :
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
1 x 5 D автомобил јаглерод налепница
Производ Фотографии :
За превозот
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рамките на периодот на валидност, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
8. Ние продавачот не се во надлежност на увозни давачки, купувачот е одговорен за тоа. Секој спор предизвикан од ова е неразумно.
9. BR купувачот ве молиме наведете cpf или cnpj, тоа ќе биде подобро за вас да се добие побрзо. ви благодариме
Се врати и враќање
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
За повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Тип:
3D Карбонски Влакна Винил
Објектот Ширина:
20cm
Објектот Дијаметар:
0.1cm
Објектот Должина:
152cm
Име На Модел:
5d-20*152cm
Бренд Име:
ZDPARTS
Објектот Висина:
0.1cm
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Материјал Тип:
Јаглерод Влакна
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Налепница Сместување:
Целото Тело

Најдобрите понуди во категоријата