Три Ratels МТ-015# 98*80mm 80*65mm 1-2 парчиња метал никел автомобил налепница Двојно двоглав орел грб руската национална

Три Ratels МТ-015 98*80mm 80*65mm 1-2 парчиња метал никел автомобил налепница Двојно двоглав орел грб руската национална

DEN 48.00
DEN 52.80
 

Това е достапна
Износ


Три Ratels МТ-015# 98*80mm 80*65mm 1-2 парчиња метал никел автомобил налепница Двојно двоглав орел грб руски национален амблем авто автомобил налепници decals Ние ви препорачуваме да се купи 2 налепници или дури и повеќе : 1. Уживајте во многу пониска единечната цена. 2. Како бекап налепница, кога паста не успее. 3. Пост во различни места, како што се вашиот автомобил, ѕид, на врата, фрижидер, тоалет и така натаму 4. Даде дополнителна налепници како подарок за пријатели и семејство.

Повеќе информации

Големина:
2 shtuki, 1 shtuka
Тип На Објект:
Налепници
Тип:
Други 3D Налепница
Име На Модел:
МТ-015
Објектот Ширина:
8cm
Модел:
Други
Пакување:
Доаѓа Спакувана
дизајн:
Цртан филм
Објектот Висина:
9.9cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Налепница Сместување:
Целото Тело
Бренд Име:
Три Ratels
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата