8 Јадро,4G RAM меморија,32G ROM,Андроид 8.0 Автомобил DVD Плеер GPS Навигациски Систем за Радио Мерцедес-Benz CLK Класа W209, За Мерцедес W203

8 Јадро,4G RAM меморија,32G ROM,Андроид 8.0 Автомобил DVD Плеер GPS Навигациски Систем за Радио Мерцедес-Benz CLK Класа W209, За Мерцедес W203

DEN 21072.00
 

Това е достапна
Износ


Применливи Автомобил и Година : За Мерцедес-Бенц C Класа W203 (2004-2007) За Мерцедес-Benz CLK W209 (2004-2011)
Големина : 261mm x 120mm x 240 mm
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Повеќе информации

Посебна Карактеристика:
Wifi Функционалност,Поддршка Воланот Контрола,Поддршка за 4G Мрежа,Поддршка Може да-Автобус,вградениот Звучник/Микрофон,Поддршка за 3G Мрежа
Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,Видео CD,Mp4,WMA,DVD-RAM меморија,Mp3,CD
Интерфејс:
USB, SD
C200-Година:
2001,2003,2002,2004
Специјални Функции:
MP3 Плеери,Полнач,CD Плеер,Радио Тјунер,Екран на Допир,Мобилен Телефон,Bluetooth,Built-in GPS,FM Радио,ТВ
Од Моќ:
4X45W
Din:
Двојно Din
Бренд Име:
Astrowind
Објектот Големина:
26.5*26*18.5 CM
Големина На Дисплеј:
7
Мерцедес-Бенц Модел:
C200
ТФ/Micro SD Слотот:
2
ROM:
32g
Резолуција:
1024*600
Материјал Тип:
метал & пластика
RAM меморија:
4G
Име На Модел:
W-9302N
Макс Надворешна Меморија:
64g
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Објектот Тежина:
3.6kg
Оперативен Систем:
Андроид
Напон:
12V
OSD Language:
Англиски
сертификација:
TUV, E8
Место на Потекло:
Guangdong Кина
Специјални Функции:
DVD Плеер
Оперативен Систем:
андроид 8.0 систем
Сместување:
Во Цртичка

Најдобрите понуди во категоријата