YESSUN Андроид GPS Навигација со Автомобил За GMC Тахо/Yukon 2007~2012 Аудио Видео Радио HD Екран на Допир за Стерео Мултимедијален Плеер.

YESSUN Андроид GPS Навигација со Автомобил За GMC Тахо/Yukon 2007~2012 Аудио Видео Радио HD Екран на Допир за Стерео Мултимедијален Плеер.

DEN 19094.00
DEN 22464.00
 

Това е достапна
Износ


Автомобил Андроид GPS Навигациски Систем за Радио Стерео GPS Мултимедијални Аудио Видео Плеер
Одговара За GMC Тахо/Yukon 2007~2012 Одговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание.
Посебни Информации : (Важно)
Ако вашиот автомобил не е иста како погоре наведени, или не сте сигурни дека одговара или не, ве молиме пратете ни порака во прилог на автомобил внатрешни работи слика може да се потврди тоа за што понатаму
За Услугата :
1. Гаранцијата на автомобил dvd е една година, ние сме биле продадени автомобили dvd речиси 8 години, ние можеме да снабдување на повеќето професионални aftersale услуга.
2. Ако сте го купиле автомобил dvd од нас, ние ќе снабдување на живот aftersale услуга за вас, можете да побарате од нас за навигација ажурирање или нов firmware ако добиеме некоја нова.
3. Сите пораки ќе се одговори во рок од 24 часа во работни денови
Превозот Забелешка :
1. Обично процесот на налози во следните 24 часа откако ќе се плати, тоа е подобро ќе се провери пораки во текот на овој временски период, доколку имаме и други информации neededfrom вас.
2. Ние не може да ја испорача врвот.O Box& не може да ја испорача без примачот телефон Не.
3. Ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса е иста како и исполнет во aliexpress цел.
4.Бразил customersplease кажете му на вашиот данок бр. (CNPJ БР. или CPF НЕМА.) ако изберете локација за подигнување или Fed Ex.
5.Русија customersplease даде на примачот ИМЕ и презиме.
6.Германија& Европа клиенти, ве молиме да ги доставите на EORI бр. ако се избере "Fed Ex" Превозот.
7.Оддалечена област feeexcluded, за адреси наведени во Оддалечените области на DHL/Федекс веб-страница, ќе се наплаќа екстра САД$35.
Увоз На Данок :
1. Ние ќе прогласи $75 стандардно на фактурата за вашиот парцела да ви помогне да се избегне царинските давачки колку што е можно. Ако имате подобар начин за да се избегне тоа, можете да контактирате со нас, ние ќе соработуваме со вас.
2.Ние НЕ сме одговорни за БИЛО увоз доход, обичај такса или царинските задоцнување. Ако пратката е да се врати назад кон нас се должи на купувачот одбивање да се плати над такси, ние НЕ би ја парцела до купувачот заврши оние такси и да ги плати СИТЕ врати и повторно да ја прати цена. Купувачот не може да ја откаже нарачката или барање за враќање на средствата врз основа на горенаведената причина.
3.Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци. Како нашето искуство, 90% да се постигне до купувачот, без да плаќаат никакви даноци, како што се наведува објектот како примерок или подарок, но сеуште се најде цената е пониска од стандардната дури и вие сте избрани да се плати царински!
Повратни информации :
1.Клиент е на задоволително ниво е нашата крајна цел. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете us5 ѕвезди повратни информации.
2.Ве молиме не го отвори спорот директно, или тоа ќе се постапува во текот на aliexpress спор тим. што можеме да ви помогне во врска со проблемот и ќе треба да се чека повеќе време за да го реши вашиот проблем.
3.Ако имате проблем или прашање, ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или напуштање на било кој тип на повратни информации.
4.Ако сте љубители на нашиот производ, може да ја побарам вашата помош за да се остави позитивни повратни информации и добри слики за вашата цел? Тоа е голем поттик и поддршка на нас, ние ќе направиме се подобро и подобро во иднина.

Повеќе информации

Посебна Карактеристика:
Поддршка Воланот Контрола,Wifi Функција,вградениот Звучник/Микрофон,Поддршка за 3G Мрежа,Поддршка Може да-Автобус
Yukon-Година:
2007,2008,2010,2012,2011,2009
За Возило Брендови/Модел:
GMC
Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,Mp3,Mp4
Објектот Големина:
7 Инчен Capacitance Екран На Допир
Din:
Двојно Din
OSD Language:
Шпански,турски,Индонезија,романски,норвешки,шведски,француски,Јапонски,Булова текст (холандски Јужна Африка),полски,португалски,Кинески (Поедноставен),холандски,руски,Кинески (Традиционалните),италијански,Малајски,англиски,корејски
RAM меморија:
2G
Големина На Дисплеј:
7
Специјални Функции:
Мобилен Телефон,MP3 Плеери,Built-in GPS,Радио Тјунер,Bluetooth,Екран на Допир
Материјал Тип:
Хардвер Електроника
Бренд Име:
YESSUN
Од Моќ:
45w
Резолуција:
1024*600
Објектот Тежина:
5kg
Макс Надворешна Меморија:
64g
Име На Модел:
КД-7036
ROM:
16g
Оперативен Систем:
Андроид
Напон:
12V
ТФ/Micro SD Слотот:
1
GMC Модел:
Yukon
Интерфејс:
оригиналниот
OSD Language:
Руски

Најдобрите понуди во категоријата