Автомобил дијагностички алатка USB кабел одговараат за multidiag про VD600 cdp+ ,VCM2 ,преку ШАЛТЕР , IT2 дијагностички алатка Univeral USB кабел за принтер

Автомобил дијагностички алатка USB кабел одговараат за multidiag про VD600 cdp+ ,VCM2 ,преку ШАЛТЕР , IT2 дијагностички алатка Univeral USB кабел за принтер

DEN 228.00
DEN 288.00
 

Това е достапна
Износ


Автомобил дијагностички алатка USB кабел одговараат за multidiag про VD600 cdp+ ,VCM2 ,преку ШАЛТЕР IT3 , IT2 дијагностички алатка Univeral USB кабел за принтер
Опис :
Дијагностички Алатка USB кабел за Дијагностички алатка . ова е Универзален USB автомобил кабел за принтер ,тоа одговараат за многу дијагностичка алатка ,како што се : VCM2 , TCS CDP , преку ШАЛТЕР IT3 , IT2 , ICOM Дијагностички алатка .
ако не знаете кој производ е костум за овој кабел ? pls, контактирајте со нас .
Пакетот вклучува :
1pc Автомобил дијагностички алатка USB кабелот од 1,5 метар

Повеќе информации

Објектот Должина:
1cm
Електронски:
No
Напон:
12
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Висина:
1cm
Тип На Објект:
Автомобил Дијагностички Кабли и Конектори
Материјал Тип:
Пластични
моќност:
2.4
Бренд Име:
Goodobd2
Име На Модел:
автомобил usb кабел
Верзија На Софтвер:
автомобил usb кабел
Хардвер Верзија:
автомобил usb кабел
Објектот Тежина:
0.1kg
Објектот Ширина:
1cm
Специјални Функции:
Автомобил Дијагностички алатка USB кабел
Точка име :
автомобил usb кабел
USB кабел:
Се дијагностицира со помош на алатка за кабелот
Карактеристики:
Одговараат за VD600 cdp+ ,Multidiag pro+
Дијагностички алатка за поврзување на кабел:
Автомобил Дијагностички алатка USB кабел

Најдобрите понуди во категоријата