BST309 Сигнал жица поврзан со 2pin КРИЕШЕ користи за Делфи инјектор за гориво и уреа инјектор

BST309 Сигнал жица поврзан со 2pin КРИЕШЕ користи за Делфи инјектор за гориво и уреа инјектор

DEN 321.60
 

Това е достапна
Износ


BST309 Сигнал Жица се Користи За Пренос на Сигнал на Делфи Инјектор за Гориво & Уреа Инјектор И Поврзан Со 2pin КРИЕШЕ Приклучок на Вода Бесплатен 1.5 Поврзување на Терминалот (Рачно Изработени)
Едната страна на жицата се поврзува со Делфи инјектор приклучокот, а друга страна на жицата се поврзува со 2pin КРИЕШЕ приклучок
Се поврзува со автомобилска опрема за пренос на сигнал
Се користи за пренос на сигнал на Делфи инјектор за гориво & уреа инјектор
Се користи за нашите BST203, BST203-Б, BST203-C, BST203-D заеднички железнички инјектор тестер
Пакување : 4 единици, цената е за 4 единици испорака
Жица
Жица должина : 12~14 CM (Ние можеме да снабдување жица должина помеѓу 12~ 14 CM, ако треба должина не се меѓу 12~ 14 CM, ве молиме кажете ни, пред испорака, и ако ви треба должина повеќе од 14 CM, ве молиме контактирајте со нас пред цел да се провери цена)
Делфи Систем Возило Поврзување На Приклучокот
Материјал : увезени најлон, thermostability, пламен retardant
2 PIN Возило Вода Бесплатен Plug-2 PIN КРИЕШЕ Plug 1.5 Поврзување на Терминалот
Едната страна на жицата се поврзува со Делфи инјектор приклучокот, а друга страна на жицата се поврзува со 2pin КРИЕШЕ приклучок
Се користи за пренос на сигнал на Делфи инјектор за гориво & уреа инјектор
Се користи за нашите BST203, BST203-Б, BST203-C, BST203-D заеднички железнички инјектор тестер

Повеќе информации

Електронски:
No
Верзија На Софтвер:
возилото сигнал жица
Бренд Име:
BSTSparkTec
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Тип На Објект:
Автомобил Дијагностички Кабли и Конектори
Хардвер Верзија:
возилото сигнал жица
Име На Модел:
BST309
Објектот Висина:
0inch
моќност:
300V
Објектот Тежина:
300g
Напон:
300V
Објектот Должина:
13cm
Објектот Ширина:
0inch
Материјал Тип:
ПВЦ КРИЕШЕ

Најдобрите понуди во категоријата