Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
9 инчен 2GB RAM меморија+32GB ROM Андроид 6.0 Octa 8 Основни Автомобил DVD Плеер За Шкода Fabia 2015 година GPS Навигација Радио Стерео TPM

9 инчен 2GB RAM меморија+32GB ROM Андроид 6.0 Octa 8 Основни Автомобил DVD Плеер За Шкода Fabia 2015 година GPS Навигација Радио Стерео TPM

DEN 14422.00
DEN 17376.00
 

Това е достапна
Износ

Оваа единица ќе одговара на следните автомобил модел :
Оваа единица ќе одговара за следниве автомобил модел :
За "Шкода" Fabia 2015-2016 Важна Забелешка : ве молиме проверете ја вашата оригинална е радио за автомобил големина и изглед пред да се направи со цел понудата да се избегне грешка Опис : оперативен Систем : Android 6.0 (64-bit) ПРОЦЕСОРОТ & Фреквенција : MT3562 Octa Core, ARMCortex-A53, 1.3-1.6 GHz RAM меморија : DDR3 2 GB Nand Флеш Меморија : Octa Core 32 GB Menu(OSD) Јазици : руски, англиски, Кинески, шпански, португалски, италијански, француски, холандски, турски, шведски, норвешки, полски, Јапонски, корејски, Malayu, Индонезиски (над 60 видови) Стандардни Карактеристики : 4 G SIM Поддршка + DVD + Navi + FM/AM Радио + Bluetooth + Мултимедијални + USB + ПОМОШЕН + Wi Fi + Огледало Линк Факултативна Acces s : DAB+ Тјунер; TPMS; DVR; OBD II; DTV Кутија(ДИГИТАЛНА-T2/MPEG4/ISDB-T); Rear Camera; Микрофон.. Екранот се Прикаже : Дигитални TFT LCD Монитор 16 : 9, Резолуција : 1024*600 Екран на Допир : 2.5 D+IPS+Nano Допир Капацитивни Екран Интернет Wi Fi : Вградениот Wi Fi, 802.11 b/g/n, компатибилен WLAN 4 G : Вграден-во 4 G Модул (Вметнете SIM Картичка Директно) GPS GPS МРАВКА Чип : Mediatek MT6625 Мапата за Складирање : Вграден Блиц или SD-Картичката Мапи Поддршка : i Go, Navitel,Tomtom, Sygic, Google онлајн мапа итн Мултимедијални 1080 P Видео Игра : Поддршка за USB : 3 X USB Порт Видео Формат : avi, mkv, mov, mp4, mpeg, mpg, rmvb, flv, H. 265 и др. Аудио Формат : MP3, WMA, AAC, РМ, FLAC и сл. Фото : JPG, BMP, JEPG, GIF, PNG и др. Радио FM/AM Фреквенција : FM : 65 MHz~74 MHz; 87.5 MHz~ 108 MHz; СУМ : 522 KHz~1710 KHz Пред-сет Станици : FM 3*6; СУМ 2*6 RDS : Поддршка Радио IC : TEF6686 (Автомобилот Пред Монтирани Чип) Bluetooth Bluetooth Вер. : Bluetooth V4.0, Поддржува A2 DP Bluetooth IC MT6625 Именик : Поддршка на Микрофон : Изградена во (Надворешна Поддршка) Датотеката за Управување со Главните Функции : Поддршка даунлоадирајте, инсталирајте и избришете повеќе од илјадници на андроид апликации Службен Софтвер Edit : Поддршка за читање и уредување на Word/Excel/Powerpoint/PDF/TXT Алатки за Комуникација : Skype, Gmail, Twitter, Facebook, VK итн 3 D Игри : Поддршка Хардверски Спецификации Работен Напон : DC+10.8 V14.4 V Max Моќност : Излез 4*45 W AMP IC : TDA 7851 L (4*45 W MOSFET quad мост моќност засилувач - најдобар квалитет на звукот) Работење/Складирање Temp. : -20℃ +70℃ / -40℃ +80℃
Превозот
Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Над 95% може да се дојде до купувачите без никакви Даноци. Ние обично се пишува на објектот име "автомобил видео систем". Ако купувачите имаат подобар метод за да им помогне јасно царинската управа, ве молиме контактирајте со нас. Корисниците се одговорни за далечинско областа на плаќање () ако курир потврдува дека вашата адреса припаѓа на оддалечена област.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Ние ги користиме на курирската служба DHL и ЕМС за нашите меѓународни пратката и ако можете да изберете локација за подигнување ние ви препорачуваме да ја користите. ако преферирате други express, ве молиме слободно контактирајте со нас директно Тие обично се 10-20 работни денови за испорака до повеќето од меѓународните градови. Во нашето искуство, околу 10% предмети ќе трае подолго отколку што се должи на царинење.
Ако вашата адреса е PO BOX, Изразат ќе одбие да го испорака па ќе треба да обезбеди уште една адреса, ви благодариме за вашето внимание. Ние само може да испрати ја оваа ставка за да вашиот АЛИ регистрирана адреса, ако сакате да го промените превозот адреса по платени, ние ќе рефундирање на дека прво, и можете да додадете нова адреса во вашиот али и плати за тоа повторно.

Повеќе информации

Специјални Функции:
CD Player,Bluetooth,Екран на Допир,ТВ,Мобилен Телефон,ДВД Плеер,MP3,CD-RW,FM Предавателот,Built-in GPS,Радио Тјунер
Инсталирајте Големина:
2 din
Име На Модел:
9918P
Дигитални Медиуми Формат:
Mp3,JPEG,Mp4,CD,WMA
Бренд Име:
Ownice
Материјал Тип:
ABS
Напон:
12V
боја:
Црна
Објектот Големина:
44*28*16
Резолуција:
1024 * 600
Компјутерската Меморија Големина:
2G
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Објектот Тежина:
3.5kg
Големина На Дисплеј:
9
Од Моќ:
4 * 45W
Octa Core ПРОЦЕСОР:
MT3562 Octa Core, ARMCortex-A53, 1.3-1.6 GHz
Макс Надворешна Меморија:
64g
Оперативен Систем:
Андроид
Екранот:
10.1 инчен 2.5 D+IPS+Нано HD Капацитивни Пиксели
ROM:
32g
На OSD Јазици:
Хинди, Словенечки, Велшки, Хаити Creole, Српски, Шпански, Турски, Ru

Најдобрите понуди во категоријата