Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Маскирна Оксфорд IFAK Нато Преносни Отворено Итни Прва Помош Торба во 90 Висок Квалитет Итни Материјали за кои Било Околности

Маскирна Оксфорд IFAK Нато Преносни Отворено Итни Прва Помош Торба во 90 Висок Квалитет Итни Материјали за кои Било Околности

DEN 864.00
DEN 960.00
 

Това е достапна
Износ


Answer : ___________________________ Note : стандардна верзија е Црно-Црвена боја , друга верзија се базира на MOQ=200pcs/многу, Кога цел, pls остави порака за боја опции
Сите Основи!
Во потрага по завршена прва помош комплет за вашиот дом, автомобил или да се патува? Добро, Брзо Копје има ли покриени! Овој комплет
содржи 10 алкохол влошки, 3 лепило рана преливи,
1 средни проверка на ракавици, 1 CPR маска, 5 јод памук бар ролни, 45 лепливи завои, 2 прст лепливи завои,
2 PBT еластични завои, 1 пар ножици, 1 пар на пинцети, 1 расположливиот tourniquet ролна, 2 облекување влошки,
1 ладење гел состојба, 10 безбедност игли, 1 свирче, 10 селотејп ролни, 1 прва помош книшка, 1 прва помош настава на состојба и 1 торба.
Брзата Копје прва помош комплет е БЗР во согласност и совршен избор за ресторани и други бизниси во гастрономијата сектор.
Weathers било кој Временски!
Дали сте љубител на големи отворено? Брз Копје е премногу! И нашите итни опстанок комплет е дизајниран за да се надополни некоја
активен начин на живот. Ние сме направени на прва помош торба користење водоотпорен материјал да се задржи вашата материјали убаво и суво дури и во
downpour. Таму е исто така циклус на едната страна од кесата за да лесно прикачување на полнење на вашиот ранец.
Тука е причината зошто ќе ви се допаднат оваа прва помош комплет :
- Содржи 90 висок квалитет итни материјали за било кои околности.
- Компактен и лесен торба за лесна преносливост и складирање.
- Повеќе прегради да се уредно се одржи на сите предмети.
- Настава на состојба и прва помош книшка да обезбеди насоки.
НЕМА. contens големина КОЛИЧИНА 1 режа 9cm 1 2 tweezer 11cm 1 3 газа рампа 5*5cm 5 4 свирче 1 5 е во согласност завој 5cm*4.5 М 2 6 tourquet 46cm 1 7 лента 1.25 cm*5m 1 8 алкохол подлога 3*6cm 10 9 чистење избрише 5x6cm 4 10 бенд-сида 7.2*1.9 cm 10 11 триаголен завој 96*96*136cm 1 12 мултифункционален нож 1 13 светлото 1 14 итни ќебе 130x210cm 1 15 горат облекување 100g 1 16 безбедност иглички 10 17 прва помош водич 1 18 ева торбичка 21x13x5cm
1
1, Предмети ќе се испраќаат навремено по плаќање на проверка.
2, За Aliexpress стандард превозот, нормално ние ќе се прогласи vaule на 10-20 ДОЛАРИ или вашите детали барања за декларацијата.
3, Aliexpress стандард превозот време на пристигнување е помеѓу 15 и 60 дена (Бразил 60-90 дена). Ако вашиот објект не пристигне во рок од 39 дена, ве молиме ги споделите со нас. Ако не ја прими стоката во 60 дена (Бразил 90 дена), ние ќе се 100% наплата на вашата исплата.
4, За DHL или други изразат начин, нормално ние ќе го прогласам за вистинско име и вредноста на вистинската стока вредност. Ако ви се допаѓа ние се изјасни како вашето барање, ве молиме оставете забелешка или порака според нарачката, ние ќе направиме се што вашето барање.
1, Една година гаранција за производ ќе нареди од нас!
2, Ние не можеме да им понудат гаранција услуга за производи кои имаат вештачки штета, вклучувајќи, но не ограничувајќи се на : bumped од страна на корисникот / падне во вода од страна на корисникот / расклопување од страна на корисникот / други вештачки штета откриен од страна на официјалниот сервис центар.
3, За врати производ, ве Молиме, напишете ја вашата цел Не. на хартија и го стави во кутија.Кажете ни се врати следење Бр. и следење на сајтот.
Вашето задоволство е наша вечна потрага. Како на следната слика, ве молиме да ни даде Целосна 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ако било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за коригирање тоа.

Повеќе информации

Бренд Име:
cctung
Број На Модел На:
J05
прва помош комплет:
Итни опстанок комплет е дизајниран да ја надополни активен начин на живот
Водоотпорен материјал:
Да се задржи вашата материјали убаво и суво
90 висок квалитет итни материјали:
за било какви околности
Компактен и лесен торба:
за лесна преносливост и складирање.
Повеќе прегради:
да се уредно се одржи на сите предмети.
Настава на состојба:
прва помош книшка да обезбеди насоки.
водоотпорен прва помош комплет:
26x18x8cm

Најдобрите понуди во категоријата