LI KE MI 1352 Сосема Нов Црна Пластика Клип Fastener Авто Врата завртување на Трим Прскалки За Nissan Автомобил додатоци

LI KE MI 1352 Сосема Нов Црна Пластика Клип Fastener Авто Врата завртување на Трим Прскалки За Nissan Автомобил додатоци

DEN 507.00
DEN 576.00
 

Това е достапна
Износ


Спецификација :
1352 Авто Автомобил Внатрешни работи Вратата Картичка Калапи Трим Панел Retainer Клипови за Nissan итн
Авто Nissan Fastener Задржување На Клипот
Автомобил Панел Вратата Поставата Трим Клип Retainer Fastener Занитвам
Сосема Нова Врата Панел Клип Retainer Fastener
Опис :
• Состојба : Нова
• Боја : Црна
• Големина Приближно :
• Глава Дијаметар : 16mm
• Матични Должина : 11.5 mm
• Се вклопува Во 10мм Дупка
Примена : За Nissan Универзална (Одговара За Големина)
Пакетот Вклучува :
• 100 Компјутери Бренд Нова Врата Панел Fastener Занитвам Клипови за Nissan
Перформанси : огноотпорни изолација, не е лесно да стареењето, висока температура, ниска температура отпор. (Температурата на работа : -10-45 степени)
Цели : 1) : се користи во автомобилската на врати, прозорци, багажникот, предната маска за внатрешни работи седишта, со фиксна.
2) : механички индустриски делови линкови и фиксно.
3) : линкови до други видови на одборот и фиксна со
Употреба : еден клик, само го користите прстите за да се заврши работата. Едноставен и лесен.
Ве молиме проверете ја големината пред да се купи.
За Нас
Нашата компанија започна во јануари 2012 година. Од тогаш ние сме биле посветени на обезбедување на потрошувачи и трговци во светот, со директен пристап до стотици фабрика shopfloors околу Азија преку нашата интернет канали. Ние додадете професионални вредност во процесите на мало купување, фабрика директни извори, производ презентација, контрола на квалитет, и цел исполнување.
Имаме над 300 колеги развој и управување на оваа платформа. Нашиот менаџерски тим има над 10 години меѓународно искуство во производство на работење, менаџмент консалтинг и e-commerce.
Ние сме биле наградени со импресивен раст. Ние се служи во текот на милиони корисници ширум светот, и ние сме ракување илјади на мало и трговија на големо наредби секојдневно.
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како Pay Pal, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Превозот
1). Превозот цена и Време во транзит : Кликнете на "Превозот Време и Цена" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде од 2 до 7 работни дена. Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 14 дена од приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!
.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Материјал Тип:
Пластични делови
Објектот Тежина:
0.01kg
Објектот Висина:
1.15cm
Име На Модел:
1352-33
Објектот Должина:
1.15cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Бренд Име:
LI KE MI
Објектот Ширина:
1.6cm
боја:
Црна
Состојба:
Бренд Нови
Температурата На Работа:
-10-45 степени
Заменете:
Nissan
Име На Модел:
Авто Врата Завртување На Пластичен Клип,
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
MOQ:
100pcs/многу

Најдобрите понуди во категоријата