Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
1Set Одделение-А ABS Пластика Автомобил Врата Заклучување на Капак Затка Заштита За Mazda 2 5 6 Mazda CX-5 MX-5 Пад на превозот

1Set Одделение-А ABS Пластика Автомобил Врата Заклучување на Капак Затка Заштита За Mazda 2 5 6 Mazda CX-5 MX-5 Пад на превозот

DEN 74.00
DEN 101.76
 

Това е достапна
Износ

Карактеристики : Направен на Одделение-А ABS Пластика Лесно да се инсталира и да се отстрани во секунди одговара за Mazda 2 5 6 Mazda CX-5 MX-5 ATENZA Axela Спецификации : Материјал : АБС Боја : Црна Заклучување на Вратата Покрие Големина : 6.2x5.2cm Заклучување на Вратата Затка Големина : 4.2x3x2.5cm Количина : 1 Сет ( 1 Компјутер x Заклучување на Вратата се Покријат и 1 Компјутер x Заклучување на Вратата Затка) Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакет Содржина : 1 x Pc Врата Заклучување на Капак 1 x Pc Заклучување на Вратата Затка

Повеќе информации

Бренд Име:
QILEJVS
Име На Модел:
заклучување на вратата маска
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Материјал Тип:
ABS
Тип На Објект:
Fastener & Клип

Најдобрите понуди во категоријата