Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
500x ОЕМ Одговара за Ford Најлон Кал Размавта Занитвам Retainer Клип Браник Фендер 18x47.4x7.7mm

500x ОЕМ Одговара за Ford Најлон Кал Размавта Занитвам Retainer Клип Браник Фендер 18x47.4x7.7mm

DEN 4319.52
 

Това е достапна
Износ


Тип Најлон Кал Размавта Retainer Големина Глава Дијаметар : 18 мм (23/32 инчи)
Матични Должина : 47.4 mm (1-7/8 инчи)
Матични Дијаметар : 7.7 мм (5/16 инчи) ОЕМ Бр. за Форд : N/A Спецификација Материјали : Најлон
Боја : Црна
Примена На Експедицијата & F-150 1997 Година-На
Универзална (Одговара За Големина)

Повеќе информации

Бренд Име:
GZCHX2010
Тип На Објект:
Fastener & Клип
Материјал Тип:
Најлон
Модел & Година:
Експедицијата & F-150 1997 Година-На

Најдобрите понуди во категоријата