2018 Нови 100Pcs Задржување Клипови Одговара Дупка Занитвам Guard Мат Fastener За Toyota Avensis Aygo Belta Сечилото Brevis Caldina Cami Camry

2018 Нови 100Pcs Задржување Клипови Одговара Дупка Занитвам Guard Мат Fastener За Toyota Avensis Aygo Belta Сечилото Brevis Caldina Cami Camry

DEN 273.12
 

Това е достапна
Износ

2018 Нови 100 Pcs Задржување Клипови Одговара Дупка Занитвам Guard Мат Fastener За Toyota Avensis Aygo Belta Сечилото Brevis Caldina Cami Camry

Повеќе информации

Име На Модел:
Автомобил Браник Клипови Занитвам
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Објектот Должина:
1.8cm
Објектот Ширина:
0.9cm
Објектот Висина:
8inch
Објектот Тежина:
5g
Материјал Тип:
Пластични делови
Бренд Име:
CJCMS
Тип На Објект:
Fastener & Клип

Најдобрите понуди во категоријата