C5 Сребро позлатен жица Срцето на Океанот DIY слушалка жица со микрофон

C5 Сребро позлатен жица Срцето на Океанот DIY слушалка жица со микрофон

DEN 518.00
DEN 575.52
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

боја:
Црна приклучокот, сребро приклучокот, Титаниум боја приклучете
Должина:
1.2m
Конектор A:
Џек
Бренд Име:
Leagginal
Тип:
Коаксијален Кабли
Број На Модел На:
1
Конектор Б:
Џек
Пол:
Машко-Женски
Примена:
Микрофон
Пакет:
Пакет 1
Пакување:
Polybag
Функција:
Никој
оклопна:
Не-Заштитени
Надворешниот Дијаметар:
1
Пакет:
No

Најдобрите понуди во категоријата