1.5 м acrolink ac-313 6N моќ кабел обложено со злато, НИ моќ plug CD AMP hifi кабелот за напојување кабел

1.5 м acrolink ac-313 6N моќ кабел обложено со злато, НИ моќ plug CD AMP hifi кабелот за напојување кабел

DEN 2280.00
DEN 2400.00
 

Това е достапна
Износ


1.5 м acrolink ac-313 6 N моќ кабел обложено со злато, НИ моќ plug CD AMP hifi кабелот за напојување кабел
спецификација :
кабел големина : 2.5 MM2*3
материјал : 6 N (99.99997%)бакар
OD : 12mm моќ кабел
приклучок : злато позлатен ни моќ приклучок+IEC конектор
должина : 1.5 М со НАС моќ приклучок

Повеќе информации

Должина:
1.5m
Конектор A:
Џек
Пакет:
Yes
Примена:
DVD Плеер,Мултимедијални
оклопна:
Плетенка
Конектор Б:
Џек
Пол:
Машко-Машки
Тип:
Аудио Продолжување На Кабелот
Број На Модел На:
acrolink ac-313(Cu)
Пакување:
Polybag
Бренд Име:
бакар боја
Број На Модел На:
acrolink ac-313(Cu)
Феритни импрегнирани јакна:
100% Сосема Нов
Произведени од страна на:
ACROLINK
Испорака Тежина:
За 0,7 кг
боја:
Виолетова
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Должина:
1.5 м
Материјал:
Бакар
Приклучете:
НИ Моќ Приклучок
Конектор Боја:
Злато

Најдобрите понуди во категоријата