Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Бесплатен превозот еден Пар 8 Пресврт кабел 6N OCC еден бакар Говорникот Кабел Audiophile звучникот Кабел со 2 банана 4 лопата

Бесплатен превозот еден Пар 8 Пресврт кабел 6N OCC еден бакар Говорникот Кабел Audiophile звучникот Кабел со 2 банана 4 лопата

DEN 5760.00
DEN 9600.00
 

Това е достапна
Износ

Бесплатен превозот еден Пар 8 Пресврт кабел 6 N OCC еден бакар Говорникот Кабел Audiophile звучникот Кабел со 2 банана 4 лопата Спецификации : без origianl кутија за кабел направени Во кина Должина факултативна диригент:6 N OCC Еден бакар Пакет содржина : еден Пар звучници кабел

Повеќе информации

Должина:
2.5M, 3m, 5m
оклопна:
Плетенка
Пакет:
Yes
Конектор A:
Oxyacid Слободни Бакар
Број На Модел На:
8 Пресврт кабел
Бренд Име:
Moonsaudio
Конектор Б:
Oxyacid Слободни Бакар
Пол:
Машко-Машки
Тип:
ПОМОШЕН Кабли
Примена:
Микрофон
Примена:
говорникот
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата