На задното десно вози вратило вози оска assy на CFMOTO CF500X5 АТВ ,делови број е 9010-280200-0001

На задното десно вози вратило вози оска assy на CFMOTO CF500X5 АТВ ,делови број е 9010-280200-0001

DEN 7200.00
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Објектот Висина:
60cm
Материјал Тип:
челик гумена
Објектот Дијаметар:
6cm
Објектот Тежина:
4.5kg
Име На Модел:
CFMOTO CF500X5
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Должина:
60cm
Бренд Име:
Fengmoto
Специјални Функции:
на задното десно вози окно

Најдобрите понуди во категоријата