1pc Нови RF UHF Женски Џек Конвертор Конектор Со RG8,RG213,LMR400 4-дупка панел планината Nickelplated трговија на Големо

1pc Нови RF UHF Женски Џек Конвертор Конектор Со RG8,RG213,LMR400 4-дупка панел планината Nickelplated трговија на Големо

DEN 137.28
 

Това е достапна
Износ


1pc Нови RF UHF Женски Џек Конвертор Конектор Со RG8,RG213,LMR400 4-дупка панел планината Nickelplated трговија на Големо

Повеќе информации

Бренд Име:
DexMRtiC
Број На Модел На:
конвертор
Статус :
Нови
Отпорност :
50Ohm
Материјал:
Дувачкиот
позлата:
Nickelplated
Стил :
4-дупка панел монтажа
Кабелот Тип :
RG8,RG213,LMR400
конектор:
UHF Женски Џек

Најдобрите понуди во категоријата