висока добивка 11dBi 800~2700mhz N-женски Дневник-периодична Надворешна антена за CDMA/GSM DCS AWS WCDMA LTE сигнал бустер бесплатен превозот

висока добивка 11dBi 800~2700mhz N-женски Дневник-периодична Надворешна антена за CDMA/GSM DCS AWS WCDMA LTE сигнал бустер бесплатен превозот

DEN 1532.00
DEN 1612.32
 

Това е достапна
Износ


Електрични Спецификации
Фреквентен опсег(MHz)
806~960/1710 ~2700
Пропусниот Опсег(MHz)
154/990
Се здобијат со(d Bi)
10/11
Половина моќ зрак ширина(°)
H : 95/75 V : 60/55
VSWR
≤1.5
Текст Отпорност(Ω)
50
Поларизација
Вертикална
Максимална влезна моќност(W)
50
Молња заштита
DC Земјата
Input конектор тип
N Женски или Прилагодени
Механички Спецификации
Димензии (mm)
415*210*65
Антена тежина(kg)
0.91
Температурата на работа(°c)
-40~60
Номинална Брзина на Ветрот(m/s)
60
Radome боја
Бела
Монтажа начин
Задржете се во пол
Монтажа хардвер(мм)
¢40-¢60

Повеќе информации

Бренд Име:
SignalPlus
Фреквенција:
800~2700MHz
Добивка:
11dBi
конектор:
N-Женски или прилагодени

Најдобрите понуди во категоријата