Боса Трендовски Нога Хривнија Триаголник Chram со Кристално Anklets Накит Нови Кристал Anklets Кристали од Сваровски #115461

Боса Трендовски Нога Хривнија Триаголник Chram со Кристално Anklets Накит Нови Кристал Anklets Кристали од Сваровски 115461

DEN 276.00
 

Това е достапна
Износ


Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ
Боса Трендовски Нога Хривнија Триаголник Chram со Кристално Anklets Накит Нови Кристал Anklets Кристали од Сваровски Материјал : бакар,Кристали од Сваровски® плоча : родиум позлатен големина : 22+4 CM тежина : 7.8 g

Повеќе информации

Тип На Објект:
Anklets
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
115461
Пол:
Жените
Должина:
22+4 cm
Метали Тип:
Бакар
Парична казна или Моден:
Моден
Главниот Камен:
Кристали од СВАРОВСКИ
Метали Тип:
Бакар
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Повод:
Годишнината/Ангажирање/Подарок/Партија/Свадбата
Безбедност Стандард :
Никел слободни доведе слободни CE
Подарок за:
Девојка/Жена/Мајка

Најдобрите понуди во категоријата