AE-CANFLY 1 КОМПЈУТЕР Кристал Бос Плажа Сандали Булчински Diamante Anklet Глуждот Хривнија 1K4016

AE-CANFLY 1 КОМПЈУТЕР Кристал Бос Плажа Сандали Булчински Diamante Anklet Глуждот Хривнија 1K4016

DEN 211.00
DEN 264.00
 

Това е достапна
Износ


.
Вашето внимание ве молам : 1.Ако вашата цел е повеќе од $5 , ќе се добие убав подарок; 2.Ако вашата цел е повеќе од $7 , бесплатен превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта; 3.Ако вашата цел е повеќе од $150 ,бесплатен превозот преку Aramex,DHL,EMS итн.(Remote земји треба да плати дополнителни трошоци); 4.Ве молиме додадете сите предмети во вашата кошничка првиот ,тогаш purchse сè во една цел.Ви благодариме! Опис : Точка Име : Anklet Материјал : Кристал ,Алуминиумски Боја : Сребро Количина : 1 PC Состојба : 100% Сосема Нов цената е за 1 парче,ако ви треба 1 пар,pls цел 2 парчиња,ви благодариме!

Повеќе информации

Тип На Објект:
Anklets
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Бренд Име:
AE-CANFLY
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
1K4016
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Должина:
23+7cm
Објектот:
глуждот хривнија

Најдобрите понуди во категоријата