CHENGXUN Прекрасна Розово Злато Сирена Риба Dangle Капка Плажа Anklet Хривнија Шарм Прилагодливи Нога Накит за Жените Деца Подарок

CHENGXUN Прекрасна Розово Злато Сирена Риба Dangle Капка Плажа Anklet Хривнија Шарм Прилагодливи Нога Накит за Жените Деца Подарок

DEN 110.40
 

Това е достапна
Износ


CHENGXUN Прекрасна Розово Злато Сирена Риба Dangle Капка Плажа Anklet Хривнија Шарм Прилагодливи Нога Накит за Жените Деца Подарок
Плаќање : не прифаќаме : Visa, Master Card, Зачувам
1)ве Молиме контактирајте не преку порака,e-mail или трговија менаџер, ако имате било какви други барања, и немојте да ја напушти negtive(1-2 ѕвезди) или netural коментари (3 ѕвезди) пред да контактирате со нас. Вашето задоволство е наша цел!
2) Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца,Ви Благодариме!
Превозот Начин
Проценето Време на Испорака за Следење на Веб-сајтот на Превозот Начин Проценува Време на Испорака за Следење на веб-Сајт Пост Воздух Mail 10~60 Дена www.17track.net DHL Express 3~10 Дена www.dhl.com Epacket 7~20 Дена ЕМС Изразуваат 5~15 Дена www.17track.net Ali Express Стандард Превозот 16~60 Дена
www.global.cainiao.com ПРОЗОРЦИ 3~8 Дена www.ups.com Posi Финска Економија 15~60 Дена Fedex Експрес 5~15 Дена www.fedex.com Сингапур Пост 15~45 Дена www.17track.net Продавачот за Испорака Метод 15~60 Дена www.global.cainiao.com Aramex 5~15 Дена www.aramex.com

Повеќе информации

Тип На Објект:
Anklets
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Должина:
12 inch
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Бренд Име:
CHENGXUN
Стил:
Симпатична
боја:
Розово Злато, Сребро.
Шема:
Жените Anklet Нога синџир
Повод:
Подароци, Партија, Ангажман, Годишнина
Пад на превозот:
Suport
Топла продажба:
15% Попуст Започнете
Пол:
Тинејџерски Девојки, Дама, Жени

Најдобрите понуди во категоријата