Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Brdwn Унисекс Атентатот Училница Korosensei Памук Кратки Ракави Tee Cosplay Т-маица Евра Големина Блузи

Brdwn Унисекс Атентатот Училница Korosensei Памук Кратки Ракави Tee Cosplay Т-маица Евра Големина Блузи

DEN 633.00
DEN 959.52
 

Това е достапна
Износ


Cosplay Атентатот Училница Korosensei Унисекс 100% Памук Кратки Ракави Т-Маица Tee Кошула Блузи Лето Носете
Бидејќи на светлината проблем, производот слика за повикување само,слики и производот може да се исклучи боја.
Материјал : Памук
Вклучувајќи : Само Т-маица
Тежина : 200g/еез
Пакување : ПП торба
Место или потекло : во кина
Одлично за собирање или како подарок Големина Информации : Големина M : Рамо Должина 18.7 во(47.5 cm), Биста 40.6 во(103 cm), Облека Должина 29.3 во(74.5 см), Должина на Ракав 8.9 во(22.5 cm); Големина L : Рамо Должина 19.1 во(48.5 cm), Биста 41.3 во(105 cm), Облека Должина 30.1 во(76.5 см), Должина на Ракав 9.1 во(23 см); Големина XL : Рамо Должина 19.5 во(50.5 cm), Биста 44.1 во(112 cm), Облека Должина 30.3 во(77 см), Должина на Ракав 9.2 во(23.5 cm);

Повеќе информации

Големина:
M, L, XL
Извор:
Атентатот
Бренд Име:
Brdwn
Пол:
Унисекс
Одделот За Името:
Возрасни
Компоненти:
Врвот
Материјал:
Памук
Извор Тип:
Аниме
Број На Модел На:
LE007ZJ-005
Посебни Употреба:
Носии
Тип На Објект:
Блузи
Знаци:
Korosensei

Најдобрите понуди во категоријата