Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Brdwn Shokugeki Не Сома Унисекс Yukihira Souma Костим Т-маица Блузи со Долги Ракави Tee

Brdwn Shokugeki Не Сома Унисекс Yukihira Souma Костим Т-маица Блузи со Долги Ракави Tee

DEN 743.00
DEN 863.52
 

Това е достапна
Износ


Brdwn Shokugeki Не Сома Унисекс Yukihira Souma Костим Т-маица Блузи со Долги Ракави Tee Бидејќи секој е се прикаже различни, слики и материјал објект може да се исклучи боја. Прирачник за мерење,им овозможи на 2-3cm грешка постои. Серија : Shokugeki Не Сома
Име : Yukihira Souma Бренд : Brdwn Вклучувајќи : Само Т-маица Материјал : Памук Тежина : 200 g/Еез Место или потекло : во кина Големина Информации Големина S : облека должина 65cm(25.6 во),обемот на градите, 96cm(37.8 во),рамо ширина 43cm(16.9 во),должина на ракав 61cm(24in) Големина M : облека должина 67cm(26.4 во),обемот на градите, 100cm(39.4 во),рамо ширина 43cm(16.9 во),должина на ракав 62cm(24.4 во) Големина L : облека должина 68cm(26.8 во),обемот на градите, 104cm(40.9 во),рамо ширина 44cm(17.3 во),должина на ракав 63cm(24.8 во) Големина XL : облека должина 71cm(28in),обемот на градите, 108cm(42.5 во),рамо ширина 45см(17.7 во),должина на ракав 65cm(25.6 во) Големина XXL : облека должина 73cm(28.7 во),обемот на градите, 114cm(44.9 во),рамо ширина 47cm(18.5 во),должина на ракав 67cm(26.4 во) Прирачник за мерење,им овозможи на 2-3cm грешка постои

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Извор:
Yukihira Souma
Бренд Име:
Brdwn
Пол:
Унисекс
Одделот За Името:
Возрасни
Компоненти:
Врвот
Материјал:
Памук
Извор Тип:
Аниме
Број На Модел На:
LE668XH
Посебни Употреба:
Носии
Тип На Објект:
Блузи
Знаци:
Yukihira Souma
Ноќта на вештерките:
Партија

Најдобрите понуди во категоријата