Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Vocaloid Esthermac Јиеу Костим Костимот Партија Мода Аниме Портокалова Облека Лолита Фустан Ноќта На Вештерките Божиќ Било Која Големина

Vocaloid Esthermac Јиеу Костим Костимот Партија Мода Аниме Портокалова Облека Лолита Фустан Ноќта На Вештерките Божиќ Било Која Големина

DEN 5760.00
 

Това е достапна
Износ


Vocaloid Esthermac Јиеу Костим Костимот Партија Мода Аниме Портокалова Облека Лолита Фустан Ноќта На Вештерките Божиќ Било Која Големина
Опис
Состојба : Нова
Материјал : Униформа крпа/полиестер
Вклучува : 1*облекуваат како на слика
Бојата може да биде малку различен меѓу CRT и LCD екрани. Ве МОЛИМЕ НЕ ГО КУПИТЕ, ако сте премногу чувствителни на најмала боја разлика. Големина на Табелата Ова е Кинески големина ,треба да се провери на оваа внимателно и да го изберат правото големина !
или Нарачана изберете "Една Големина" и им даде на вашиот големината на телото (Пол,Висина,Тежина,Биста,Половината,Колковите,Рамо) за нас,ви благодарам многу^^
Внимание : ова е на податоци за tiled слика,затоа не може да биде 2-4cm грешка,да се земе во предвид кога се прави нарачка ако ум.
Точно Костим Детали :
Врати 1. Ако овој предмет не е она што го сакате, pls чувајте го она што беше, и го испрати назад преку воздухопловната со следење Бр. во 1 недела откако ќе ја добијат. Ние ќе издаде наплата откако ќе се добие парцела. 2. Ако објектот е прекината за време на превозот, pls контактирајте со нас. Ние може да обезбеди соодветна компензација. ве молиме не грижете се. Плаќање прифаќаме само Alipay . Ние го цениме ако може да се плати за објектот, веднаш штом ќе понудата. Предмети ќе биде предаден, ние по добивањето на уплатата. Превозот Предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни ден откако Исплата е расчисти. Повеќето од нашите пратки се преку Кина Пост Воздухопловната (Бесплатен Превозот) : САД : 15-20working дена да пристигнат. Други земји : 25-45days да пристигнат ние, исто така може да брод преку негово барање. Од Експрес (ЕМС/FEDEX/DHL/DPEX) : околу 5-7 работни дена за повеќето земја, купувачот треба да додадете превозот надомест екстра. Сепак, ние не може да гарантира точно време на испорака, поради обичај/post office што е надвор од нашата контрола. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере тоа ние ќе ви испратиме следење на број и следење на веб-сајтот на вашата е-пошта откако ќе брод надвор од објектот. Ве молиме проверете ја вашата е-пошта. Некои земји може да ви наплати обичај такси, ако вредноста е на високо ниво. Ние не плаќаме за било обичај такси. Обично ние ќе го испрати како Подарок и пишување пониска вредност на пакетот. Контактирајте со Нас на Што обрнуваме внимание се да биде најдобро ebay продавачот ,дали контактирате со нас ако имате било барање или прашање. Ние slove сите проблеми на купувачите ставови, нема потреба да се грижите за нешто, ако го купите тука. Повратни информации, Ние ќе го остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди за вас, откако завршивме со нашите трансакцијата.Ние не го цениме ако ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди на НСД. Ако не сте 100% задоволни со производот и нашите услуги, ве молиме контактирајте со нас преку ebay порака, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи тоа право. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и да е лошо повратни информации. Верувам нас, и ние може да ги реши проблемите. : ) Добра commuincation ќе донесе едни со други топлина

Повеќе информации

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, One Size
Извор:
Hatsune Miku
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
Vocaloid
Компоненти:
Врвот,Здолништа
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Esthermac Ујие
Извор:
Vocaloid
Карактер:
Esthermac Ујие
Материјал:
Полиестер Униформа Крпа,Сатен,
Акции:
Големина во парк
Стил:
SJ униформа,Лолита фустан,Мачка cos униформа
Компоненти:
Врвот+Здолниште+Додатоци
Пол:
Жени,Мажи,Девојки,Момчиња,Унисекс
Посебни Употреба:
Ноќта На Вештерките,Карневал,Стрип Con Cosplay Костим
кориснички:
Yes
Број На Модел На:
0040,71201,Сосема Нов,h,001

Најдобрите понуди во категоријата