Класичен Панда Маскота Костим Панда Маскота Костим Џиновска Панда Маскота Костим за ноќта на Вештерките партија настан

Класичен Панда Маскота Костим Панда Маскота Костим Џиновска Панда Маскота Костим за ноќта на Вештерките партија настан

DEN 6335.52
 

Това е достапна
Износ


5183510130421333
-Реклама & Пропаганда, Промоции, Стока за продажба изложба
-Забава & Забавен, забавни Паркови, Рај, Различни партии.
-Прослави, Празници, Церемонии
Со убави и смешни слики, тие веднаш може да се привлечат луѓето внимание на вашиот движење, изложби, промоции и големи настани. Тие ќе го зголеми вашиот бренд вредност и афинитет во лесно пристапен начин.
Костимот вклучува главата, телото, рацете и нозете. Шефот на маскота се направени од ПЕНА, а со нето на лицето да се види ,така што лицето може да оди слободно.
Материјал : Супер меки кадифен, PP памук, ЕВА, поли пена, пластика и др.
Technic : Рачно Изработени
Еко-Пријателски : Да
Пакетот вклучува : Маскота главата, маскота тело, чевли опфаќа, рака покрива.
Ние, исто така може да се прилагоди маскота. Кориснички маскота процес, структура и избор на материјали да бидат договорени со клиентот ќе преовладува

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Бренд Име:
TOLOCO
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Памук
Компоненти:
Панталони,Врвот
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
5674
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Маскота
Знаци:
Цртан Лик Костимите
Одделот За Името:
Возрасни
Ткаенина Тип:
Velour
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Носии
Материјал:
Памук, Полиестер
Должина На Ракав:
Целосна
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Пол:
Унисекс

Најдобрите понуди во категоријата