Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Hataraku Maou Sama! Сатаната Јаков Cosplay Перика за Човекот Момчиња Јапонски Аниме Костимот Партија Темно Зелена Синтетички Влакна Перика 35cm

Hataraku Maou Sama! Сатаната Јаков Cosplay Перика за Човекот Момчиња Јапонски Аниме Костимот Партија Темно Зелена Синтетички Влакна Перика 35cm

DEN 742.00
DEN 882.72
 

Това е достапна
Износ


Опис На Производот
1. Материјал : 100% Висока Температура Влакна
2.Боја : Како на сликата
3.Тежина : Околу 0.2 kg
4.Должина : Околу 35cm (±3cm)
5.Производи : 1 перика+1 перика капа
Внимание :
Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се промени малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.

Повеќе информации

Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Тип На Објект:
Додатоци
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
CW428
Знаци:
Сатаната Јаков
Материјал:
Висока Температура Влакна
Компоненти:
костимот се игра перика
Нето тежина:
200g
боја:
Темно Зелена
Должина:
35 cm(13.75)

Најдобрите понуди во категоријата