Бела ААА+ Смола Камен Класичен Мажите Накит Прстен Рок Панк Стил Ретро Прстен Жените Мода Прстен Anillo Продажба

Бела ААА+ Смола Камен Класичен Мажите Накит Прстен Рок Панк Стил Ретро Прстен Жените Мода Прстен Anillo Продажба

DEN 52.00
DEN 85.44
 

Това е достапна
Износ


1097175165574115 Купи Повеќе Накит Сетови US $ 4.59
/парче US $ 4.29
/парче US $ 4.32
/парче US $ 4.22
/парче US $ 4.57
/парче US $ 3.89
/парче
1097175165574115
Објектот Tyle : Ангажирање ПРСТЕН
Главниот Камен : ААА Кристал+ Рубин Смола
Друг Камен : ААА Смола
Прилики : Запознавање / Партија / Матурска / Подарок / денот на Вљубените
1097175165574116 Купи Повеќе Спаси Повеќе US $ 4.12
/парче US $ 1.72
/парче US $ 1.62
/парче US $ 4.50
/парче US $ 6.00
/парче US $ 4.00
/парче

Повеќе информации

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Ангажирање
Прстени Тип:
Свадба Бендови
is_customized:
No
Пол:
Жените
Број На Модел На:
R100-7
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Prong поставување
Бренд Име:
Topkeeping
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Писмо
Метали Тип:
сребро позлатен

Најдобрите понуди во категоријата