BALMORA 925 Sterling Silver Зголеми Цвет Прстени за Жените Љубовник Ангажман Подарок, Романтична Мода Накит променливи во големина Прстен SY21198

BALMORA 925 Sterling Silver Зголеми Цвет Прстени за Жените Љубовник Ангажман Подарок, Романтична Мода Накит променливи во големина Прстен SY21198

DEN 696.00
DEN 772.80
 

Това е достапна
Износ


Забелешка
100% Реално 925 Sterling Silver Прстени за Жените Мајка Љубовник Подароци
Тежина : околу 5.2 g
Повеќе цвет накит :
Повеќе сребрени прстени ве молиме кликнете
Слика Шоу
Сертификат за Идентификација
Внимание : Овој сертификат пост тука само за да се покаже овој прстен е вистински сребро,но тоа нема да дојде, со цел,ако сакате тоа,ве молиме контактирајте со нас на почетокот.Ви благодариме за разбирањето!
Пратката Опис
Бела Накит
Повратни информации
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Како да контактирате со нас?
1. Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на aliexpress или ни e-mail
2. Нашиот работен распоред :
САД : PM 6 : 00~СУМ 2 : 00
ФРАНЦИЈА : СУМ 2 : 00~ СУМ : 10 : 00
ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : AM 1 : 00~9 : 00
ШПАНИЈА : 2 СУМ : 00~ СУМ : 10 : 00
ГЕРМАНИЈА : СУМ 2 : 00~ СУМ : 10 : 00
О : СУМ 12 : 00~ ЧАСОТ : 8 : 00
Бразил : ЧАСОТ 10 : 00~AM 7 : 00
Руската Федерација : СУМ 5 : 00~ЧАСОТ : 2 : 00
3. Ние може да одговори на Пораки во рок од 24 часа, во рок од 36 часа за Викендот .
Ако нашиот производ има било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас најпрво!
Добредојдовте на нашата компанија,повторно, со нетрпение да го прави повеќе бизнис со вас...Се надевам дека ќе имаат пријатен шопинг искуство во нашата продавница! : )

Повеќе информации

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Ангажирање
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
No
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
SY21198
Површината Ширина:
13mm
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Гроздобер
Бренд Име:
BALMORA
Материјал:
925 сребрен
Функција:
Додатоци
Метали Тип:
Тајландски Сребро.
Повод:
Годишнината Ангажман Партија Свадба Подароци
Тежина:
About 4.67g
цвет дијаметар:
околу 1.2 см
најдобро за:
НИ големина 8-10
Подароци За:
Семејните пријатели љубовник
Слободен/Капка Превозот:
Yes
квалитет:
Одлични

Најдобрите понуди во категоријата