BAMOER Класичен Свадба Прст Прстен се Зголеми Златна Боја Прстени со Циркони 3мм Ширина Мода Прстен Накит PA7215

BAMOER Класичен Свадба Прст Прстен се Зголеми Златна Боја Прстени со Циркони 3мм Ширина Мода Прстен Накит PA7215

DEN 164.00
DEN 273.60
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
3мм
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Стил:
Романтични
Пол:
Жените
Бренд Име:
Bamoer
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Ангажирање
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
PA7215
Метали Тип:
Бакар
Метали Тип:
Злато Позлатен
боја:
Злато
Материјал:
Роуз Злато Позлатен + Циркон + Бакар
Достапни големина:
големина 6, големина 7, size 8, 9 големина
Повод:
Свадба, Ангажман

Најдобрите понуди во категоријата