Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
2018 Единствен Цвет Накит AAAAA циркон Cz прстен 925 Sterling Silver Ангажман свадба бенд прстени за жени мажи Bijoux

2018 Единствен Цвет Накит AAAAA циркон Cz прстен 925 Sterling Silver Ангажман свадба бенд прстени за жени мажи Bijoux

DEN 539.00
DEN 1056.00
 

Това е достапна
Износ


Плаќање и испорака

Повеќе информации

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Повод:
Ангажирање
Површината Ширина:
10мм
Бренд Име:
vecalon
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Материјал:
Кубен Циркони
Главниот Камен Големина:
2mm*2mm
Прстен Големина:
САД 5/6/7/8/9/10
Подарок за:
мајка/жени/сопруга/жена/девојка/жена
Подарок кутија:
Бесплатни прстен кутија
Повод:
ангажирање/weddding/партија/годишнина/роденден

Најдобрите понуди во категоријата