Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
S925 фабрика сребрен накит сребро процес baishouzhiwang тигар мажите е надмоќно личност.

S925 фабрика сребрен накит сребро процес baishouzhiwang тигар мажите е надмоќно личност.

DEN 4608.00
DEN 5760.00
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Прстен Големина:
8, 8.5, 9, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5, 13
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Љубовници
Бренд Име:
BOCAI
Повод:
Ангажирање
Површината Ширина:
20mm
Стил:
Гроздобер
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Мажи
Објектот нема:
zz00232
Стил:
Други
Давање прилики:
роденден
Пакување:
најголемиот дел
Обработка на сопствени:
Is
Потекло:
Guangdong

Најдобрите понуди во категоријата