пинк Мачка Стакло задник plug анален секс играчки за жена лезбејка G МЕСТО келеш Kitty Кристал МОНИСТРА ГЕЈ анален рак на анусот stimulator

пинк Мачка Стакло задник plug анален секс играчки за жена лезбејка G МЕСТО келеш Kitty Кристал МОНИСТРА ГЕЈ анален рак на анусот stimulator

DEN 449.28
 

Това е достапна
Износ

СТАКЛО unsex ноќен живот дворот Стимулирање на Задник Plug Голема Анален plug Мали сексуални Играчки
Карактеристики за Анален Задник Приклучок
• 100% сосема нов и висок квалитет
• Стимулирање на стакло задник приклучок е мазна, но, сепак, сетилно текстура играчки се дизајнирани за чисто задоволство анален
• Заоблени совет за лесен влез
•Удобно рамна подлога за лесно wearability
•Противалергиски, 100% Phthalate-бесплатно, Nonporous
•Фирма сепак флексибилен
• Одлично за мажите и жените
квалитет : 1pcs
боја : crystal
Answer : ___________________________ Note :
Сите стоки што ќе изјават силикони Играчки или гумена Цевка ,Нема секс збор за пакет.
Некои слика блокирани од страна на aliexpress политика,ако сакате да се види вистинската слика ,ве молиме контактирајте со нас.ви благодариме
Мерењата дозволено грешка е 1-3 см Превозот : производот е бесплатен превозот од "продавачот за Испорака Метод"," Yanwen Економски Воздух Mail" и "China Post Обичен Мал Пакет Плус" ,или на друг "Економски Воздух Mail", Тоа не може да биде песна атирови парцела лево кина(само може да пратите кога тие во Кина).
Ако сакате целосно следење(трага сите route),ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail","e Packet" или друг превозник.
За Време на испорака е 30-60 дена,ве молиме да не се отвори спор во рок од 60 дена,доколку не сте примиле во Проценето време,ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе го реши со вас. Пакет драг пријател ,ако сакате пакување во кутија ,ве молиме да нарачате дополнителни кутија
на сликата подолу е да се покаже нормално пакет Контактирајте со нас на : Позитивна Повратна информација е нашиот живот. Стр закуп остави позитивни повратни информации и 5 бодови НСД. Пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас прво да се добие подобро решение. (Тоа е невозможно да се недостаток на евалуација). Бидејќи e Bay смета НЕУТРАЛЕН повратни информации како НЕГАТИВЕН фидбек во природата. Ние се грижиме нашите ценети клиенти. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш, преку Порака и ние ќе се потрудиме да го реши тоа .
Нашите Работното Време се како што е подолу (GMT+8) : 9 : 00СУМ 6 : 00 PM (понеделник до петок) вклучуваат празник ве Молиме да ни овозможи барем 24 часа за да одговорите вие кога сте во канцеларија, ви благодариме!

Повеќе информации

Тип На Објект:
Аналниот Секс Играчки
Големина:
bullet
Број На Модел На:
кристал анален приклучок
Бренд Име:
Candiway
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
Стакло
Непристојни Слика:
No

Најдобрите понуди во категоријата