Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Страсна Љубов возрасни секс производи силикони морон анален plug задник приклучоци анален секс играчки за Жените и Мажите HH00L

Страсна Љубов возрасни секс производи силикони морон анален plug задник приклучоци анален секс играчки за Жените и Мажите HH00L

DEN 40.00
DEN 52.32
 

Това е достапна
Износ

Топла Продажба на предмети се Препорачува : Карактеристики за Анален Задник Приклучок •100% сосема нов и висок квалитет •Стимулирање на желе задник приклучок е мазна, но, сепак, сетилно текстура играчки се дизајнирани за чисто анален задоволство •Заоблени совет за лесен влез •Удобно рамна подлога за лесно wearability •Противалергиски, 100% Phthalate-бесплатно, Nonporous •Фирма сепак флексибилен •Одлично за мажите и жените за квалитет : 1 buc, ,како на сликата. Answer : ___________________________ Note : ние не нудиме боја на избор , не оставете порака за да побарате од бојата , ние ќе го испрати тоа по случаен избор. Ве молиме разбирање,ви благодариме! Следете ги нашите продавница .добие повеќе понуди ! Ве молиме имајте во предвид :
Повеќе информации во врска со превозот и спор,
Производот е бесплатен превозот од "продавачот за Испорака Метод", "Yanwen Економски Воздух Mail" и "China Post Обичен Мал Пакет Плус", оваа парцела не може да се следи еднаш го остави кина(само може да пратите кога тие во Кина).
Ако сакате целосно следење(трага сите route), ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail", "e Packet" или другите, друг превозник. За Време на испорака е 30-60 дена, ве молиме да не се отвори спор во рок од 60 дена, доколку не сте примиле во Проценето време,ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа(не вклучува одмор).ако ние havnt одговор,ве молиме испратете порака повторно. 1.Боја проблем, Ние ќе се обидеме потрудиме да ве снабди со иста боја како и вие барање, Вистинската боја може да се разликуваат. 2.Тајната Пакување & политика за приватност : ако сакате пакување во кутија,ве молиме да обрнете оваа дополнителна такса. Ние ќе ги користиме опис како "гумена цевка" при прикажувањето на комерцијална фактура, Не сите зборови на "секс" се прикажани или на фактура или на поштенската кутија . 3.Превозот : ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите. Превозот нормално трае 30 до 60 дена(бразил 90days), додека ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови). Ако тоа се случи, само контактирајте со нашата служба за корисници, што ќе ви помогне да ги проверите и да го решат секој проблем. Ве молиме не се отвори спор пред тоа време ако пратката не пристигнување. 4.Гаранција & Наплата Политика : Во случај да има неисправни како што се скршени или штета, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво, наместо на оставајќи ве негативни повратни информации или да се отвори спорот, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши тоа да ви се исполнат задоволство. Вас ќе биде побарано да се врати цел да ја нас за да се добие наплата или замена. Еве ти само побара да ни ги испратите фотографиите двојно проверете тука и нема потреба да се испрати назад, па ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ви благодариме за вашето внимание.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Аналниот Секс Играчки
Број На Модел На:
HH00L00000
Бренд Име:
Candiway
Големина:
6CM
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
Силикони
Непристојни Слика:
No

Најдобрите понуди во категоријата