Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Лим свиткување мувла

Лим свиткување мувла

DEN 57600.00
 

Това е достапна
Износ

Спецификација :
Висок квалитет/ Материјал : 42 Cr Mo/ Целата топлина третман /OEM услуга достапна /брз време на испорака на Високо квалитетни свиткување мувла /лим свиткување tools/ притиснете пауза инструментално
Умира технички Параметри :
Работа продавница
Контактирајте ме

Повеќе информации

is_customized:
Yes
Тип:
Други

Најдобрите понуди во категоријата