Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
CARBURETOR ASY се ВКЛОПУВА JONSERED 2150 БЕНЗИН ПИЛА ХИДРАТИ БЕНЗИНСКИ CHIAN ВИДОВ ДЕЛОВИ C3-EL32

CARBURETOR ASY се ВКЛОПУВА JONSERED 2150 БЕНЗИН ПИЛА ХИДРАТИ БЕНЗИНСКИ CHIAN ВИДОВ ДЕЛОВИ C3-EL32

DEN 1761.00
DEN 2047.68
 

Това е достапна
Износ


CARBURETOR ASY ЗА JONSERED ПИЛА 2150 БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ЕВТИН БЕНЗИН СИНЏИР ВИДОВ ДЕЛОВИ
ОВАА ЛИСТА ОБЈЕКТОТ Е СОСЕМА НОВ CARBURETOR ASSY ЗА JONESERED ,HUSQVARNA & МНОГУ БРЕНД ПИЛИ
АПЛИКАЦИИ : СЕ ВКЛОПУВА JONSERED 2150 ПИЛА , ДУПКА КОПАЧ ДУПЧАЛКА СО СПИРАЛНА БУРГИЈА И ПОВЕЌЕ, ИСТО ТАКА, ЗА HUSQVARNA & МНОГУ БРЕНДОВИ.
КРСТОТ РЕФЕРЕНЦА :
Го ЗАМЕНУВА Т ОЕМ ДЕЛ#(S) : ZAMA C3-EL32 C3-EL18/Б 503 28 16-14
PACKEAGE ВКЛУЧУВА :
1 X CARBURETOR ASY
Е-МЕЈЛ ИЛИ ПОРАКА ПРАШАЊА BEFOR ШТО КУПУВААТ, ПРОДАВААТ,КАКО ШТО Е, БЕЗ НАПЛАТА, АКО ТОА Е ВАШАТА ГРЕШКА!! НИЕ НЕ СМЕ ОДГОВОРНИ ЗА MISORDERED ДЕЛОВИ ,ВЕ МОЛИМЕ ОСИГУРАЈТЕ СЕ ДЕКА НА ВАШАТА СТРАНА BEFOR BIDING!!
ВЕ МОЛИМЕ ДА ГИ ИСПИТА СИТЕ СЛИКИ, ВНИМАТЕЛНО,СЕ ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНО ДА ПОСТАВУВААТ ПРАШАЊА ИЛИ ДА БАРА ДОПОЛНИТЕЛНИ СЛИКИ, НИЕ ЌЕ ACCOMMDATE ВАС. PLS СФАТАТ ДЕКА СИТЕ ДЕЛОВИ КОИ ШТО СЕ НАВЕДЕНИ ОВДЕ СИТЕ СЕ СОСЕМА НОВИ ,НИКОГАШ НЕ СЕ КОРИСТИ . НИЕ ДА СЕ ПОТРУДИМЕ ДА DESCRIBLE ДЕЛОВИ ЈАСНО. НИЕ СЕ СТРЕМИМЕ ДА СЕ ДАДЕ 5 ЅВЕЗДА ИСКУСТВО, НО ПОВРЕМЕНО ЌЕ СЕ НАПРАВИ ГРЕШКА.ВЕ МОЛИМЕ ГИ СПОДЕЛИТЕ СО НАС, АКО ИМАТЕ НЕКОЈ ПРОБЛЕМ, НИ ДАДЕ ШАНСА ДА СЕ НАПРАВИ ТОА ПРАВО BEFOR ОСТАВАЈЌИ НЕГАТИВНИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ!
СЛИКИ МОЖЕ ДА СЕ КАЖЕ ПОВЕЌЕ ОТКОЛКУ ШТО НИЕ МОЖЕМЕ ДА ,ОНА ШТО ГО ГЛЕДАТЕ Е ОНА ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ ,ВЕ МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА ТОА МОЖЕ ДА СЕ ВКЛОПИ ВО ВАШИОТ МОТОР BEFOR ЌЕ КУПУВАЊЕ НА ТОА.
ИСПОРАКА ДЕТАЛИ НИЕ БРОД НА WORDWIDE,ОСВЕН APO/FPO ПРЕДМЕТИ СЕ ИСПРАЌААТ ОД КИНА КОРИСТЕЊЕ РЕГИСТРИРАНИ ВОЗДУХ MAIL,ДА СТИГНЕТЕ ДО ПОВЕЌЕТО ЗЕМЈИ ВО РОК ОД 15 ДО 25 РАБОТНИ ДЕНА ВРЕМЕТО ЗА ИСПОРАКА ЗАВИСИ ОД ДЕСТИНАЦИЈАТА И ДРУГИ ФАКТОРИ, ТОА МОЖЕ ДА ПОТРАЕ ДО 30 РАБОТНИ ДЕНА
НА ДОЗНАКА НИЕ ПРИФАЌАМЕ ЗАЧУВАМ ТУКА.СИТЕ ГОЛЕМИ КРЕДИТНИ КАРТИЧКИ СЕ ACCEPTE ПРЕКУ ОБЕЗБЕДИ ПЛАЌАЊЕ СО ЗАЧУВАМ ИНСТАНТ ЗАЧУВАМ ПЛАЌАЊЕ Е ВО СКЛОПОТ НА ПЛАЌАЊЕ,НИЕ СО ЗАДОВОЛСТВО ЈА ПРИФАТИ WESTER УНИЈА.ВЕ МОЛИМЕ ДА НЕ КОНТАКТИРАТЕ ДОКОЛКУ ВИ ТРЕБА ДРУГ МЕТОД НА ПЛАЌАЊЕ . ВЕ МОЛИМЕ ДА ОБРНЕТЕ ВЕДНАШ ПРЕКУ.НА ЗАЧУВАМ СИСТЕМ ЗА ДА ЈА ЗАВРШИТЕ ТРАНСАКЦИЈАТА ЗА НАЈБРЗИОТ ПРЕВОЗОТ БИДЕЈЌИ ОВА Е SAFTE И ЛЕСЕН МЕТОД. НИЕ ЌЕ БРОД ВАШАТА НАРАЧКА ШТОМ ВАШАТА ИСПЛАТА Е РАСЧИСТИ.
ГАРАНЦИЈА И ГАРАНЦИЈА 12 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА . КУПИ СО ДОВЕРБА! АКО НЕ СТЕ ЗАДОВОЛНИ КОГА ЌЕ ГО ДОБИЕТЕ ВАШИОТ ОБЈЕКТ.ВЕ МОЛИМЕ ВРАТЕТЕ ГО ВО РОК ОД 14 ДЕНА ЗА ЗАМЕНА ИЛИ ПАРИ НАЗАД. НО, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС ПРЕД ДА СЕ ВРАТИ. АКО ОБЈЕКТОТ Е НЕИСПРАВНА НА 3 МЕСЕЦИ , НИЕ ЌЕ ВИ ИСПРАТИМЕ ЗАМЕНА БЕЗ EXRA ПОЛНАЧ, ИЛИ ДА ПОНУДИ НАПЛАТА ОТКАКО ЌЕ ПРИМАЧОТ НА НЕИСПРАВНИ ОБЈЕКТ. АКО ОБЈЕКТОТ Е НЕИСПРАВЕН ПО 3 МЕСЕЦИ,СЕ УШТЕ МОЖЕТЕ ДА ГО ИСПРАТИ НАЗАД ДО НАС. НИЕ ЌЕ ВИ ИСПРАТИМЕ НОВА ПО ДОБИВАЊЕТО НА НЕИСПРАВНИ ОБЈЕКТ.НО ЌЕ МОРА ДА ПЛАЌААТ ДОПОЛНИТЕЛНИ ПРЕВОЗОТ НАДОМЕСТ.
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ НИЕ НЕ ПРИФАЌАМЕ ВРАЌА/EXCHANG . НИЕ САКАМЕ ДА БИДЕМЕ СРЕЌНИ СО ВАШАТА НАРАЧКА.НИЕ ЌЕ ГИ НАПРАВИ СИТЕ РАЗУМНИ НАПОРИ ЗА ДА СЕ ПОПРАВИ СИТЕ ПРОБЛЕМИ СО СВОЈАТА ЦЕЛ. АКО ВАШАТА НАРАЧКА ПРИСТИГНУВА ОШТЕТЕНИ ИЛИ ТОЧКА(А) КОИ СЕ НАОЃААТ НЕИСПРАВНИ ,МОРА ДА НЕ ИЗВЕСТИТЕ ВО РОК ОД 3 РАБОТНИ ДЕНА ОД ДЕНОТ НА ПРИЕМОТ. ITEM(S) ЌЕ БИДАТ ИСПРАТЕНИ НАЗАД ОД СТРАНА НА КУПУВАЧОТ ПО ДАДЕНА ФОТОГРАФСКИ ДОКАЗ ПРЕКУ Е-МАИЛ.СТОКА МОЖЕ ДА СЕ ВРАТИ ВО РОК ОД ЧЕТИРИ НЕДЕЛИ НА КУПУВАЊЕ. ITEM(S) МОРА ДА СЕ ВРАТИ ВО НОВА, ОН-СЕ КОРИСТИ СОСТОЈБА, ВО ОРИГИНАЛНАТА КАРТОНСКА, ЗАВРШИ СО СИТЕ ПАКУВАЊЕ, МАТЕРИЈАЛИ, ДОКУМЕНТИ, ИТН. ITEM(S), КОИ БИЛЕ ВО ЗАСТОЈ ,ИЛИ НЕ ВО НОВА СОСТОЈБА НЕМА ДА СЕ ПРИФАТИ. АКО СЕ САМО ЗАДОВОЛНИ СО СОСТОЈБАТА НА ВАШАТА ТОЧКА(А) ИЛИ ДА ГО ПРОМЕНИТЕ ВАШИОТ УМ ЗА ТОА.ЕДНОСТАВНО САМО ГО ИСПРАТИ НАЗАД ВО РОК ОД 7 ДЕНА ОД ДОБИВАЊЕТО НА СВОЈАТА ВРЕМЕ И НИЕ ИЛИ ЌЕ ВИ ИСПРАТИ УШТЕ ЕДЕН ИЛИ ВИ ИСПРАТИ УШТЕ ЕДЕН ИЛИ ВИ ДАДЕ НАДОМЕСТОК.

Повеќе информации

Тип:
градина алатка делови
Број На Модел На:
2150
Место на Потекло:
Кина

Најдобрите понуди во категоријата