Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Замена Овална Воздух Филтер За HR214 HR194 HR195 HRA214 GV150 Со Сунѓер Косилка за Трева Делови Mayitr Нови

Замена Овална Воздух Филтер За HR214 HR194 HR195 HRA214 GV150 Со Сунѓер Косилка за Трева Делови Mayitr Нови

DEN 175.00
DEN 249.60
 

Това е достапна
Износ


GY0002547
Спецификација :
Сосема нов и висок квалитет!
Тип : филтер за Воздух
Големина : Како слика се прикажани
Боја : Како на сликата прикажани
Fitment :
За Хонда HR214 HR194 HR195 HRA214
GV150, GV200, GVX120, GVX1210
Пакет се вклучени :
1 x Филтер за Воздух
1 x Сунѓерот
Answer : ___________________________ Note :
1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Боите може да имаат различни како разлика екранот, ве молиме да се разбере.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Повеќе информации

Бренд Име:
Mayitr
is_customized:
No
Тип:
градина алатка делови
Број На Модел На:
филтер за воздух

Најдобрите понуди во категоријата