11 x 9.9 x 4 280 x 250 x 100mm Сина Метално Куќиште Проектот Случај DIY Делница Кутија

11 x 9.9 x 4 280 x 250 x 100mm Сина Метално Куќиште Проектот Случај DIY Делница Кутија

DEN 1892.16
 

Това е достапна
Износ

Име на производ Делница Кутија Монтирани Тип на Површината Монтирани Надворешни Големина 280 x 250 x 100mm/11" x 9.9" x 4"(L*W*H) Внатрешна Големина 270 x 240 x 90mm/10.6" x 9.4" x 3.5"(L*W*H) Материјал Метални, Пластични Боја Сина, Сива

Повеќе информации

Број На Модел На:
280 x 250 x 100mm
Материјал:
леано железо
Тип:
Рака Алатка Делови
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата