Миленичиња Куче, Мачка Јака со Лак Ѕвона Куче Маче Poodle Ѓердан Прилагодливи СТП Кожа Јаки за Мало Куче Мачки

Миленичиња Куче, Мачка Јака со Лак Ѕвона Куче Маче Poodle Ѓердан Прилагодливи СТП Кожа Јаки за Мало Куче Мачки

DEN 172.32
 

Това е достапна
Износ


Миленичиња Куче, Мачка Јака со Лак Ѕвона Куче Маче Poodle Ѓердан Прилагодливи СТП Кожа Јаки за Мало Куче Мачки
100% СОСЕМА НОВ И ВИСОК КВАЛИТЕТ
Пакет се Вклучени : 1 компјутер куче јака
Боја : Сина,Црвена
Големина : S XS
XS : Ширина : 1.0 cm, Прилагодлив Вратот : 22-28cm, Должина : 32cm
S : Ширина : 1.0 cm, Прилагодлив Вратот : 25-32cm, Должина : 36cm
Сите на нашите производи се од големо .

Повеќе информации

Големина:
XS, S
Тип:
Кучиња
Функција:
Персоналните,Ѕвона,Отцепување,Jeweled
Шема:
Цврста
Бренд Име:
мис куќи
Тип:
Јаки
Јака Тип:
Основни Јаки
Сезоната:
Сите Сезони
Материјал:
кожа
боја:
црвена,сина
Употреба:
Миленичиња Куче, Мачка Јака
Големина:
XS S
Применливи Одгледуваат:
Сите мали куче, мачка миленичиња куче,poodle,маче
Тип:
куче јака
Стил:
кожа куче јака
Функција:
Лак вратоврска,бел,прилагодливи,мода
Тип:
Куче јака со ѕвона

Најдобрите понуди во категоријата