Голем Кучиња, Јаки Зачинети Додатоци Материјали Занитвам За Големо Куче Миленичиња Производ Јака Ѓердан Лабрадор Pitbull колиер chien

Голем Кучиња, Јаки Зачинети Додатоци Материјали Занитвам За Големо Куче Миленичиња Производ Јака Ѓердан Лабрадор Pitbull колиер chien

DEN 757.00
DEN 757.44
 

Това е достапна
Износ


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Pipi Fren Голем Зачинети Додатоци Материјали Занитвам За Големо Куче Миленичиња Производ Јака Ѓердан Лабрадор колиер chien Предмет Тип : кучиња, јаки / Пет јаки /големи кучиња, јаки/пет материјали Големина ширина Јака XS 5.0 cm 38-46cm S 5.0 cm 43-51cm М 5.0 cm 48-56cm L 5.0 cm 53-61cm
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Повеќе информации

Големина:
XS, S, M, L
Тип:
Кучиња
Функција:
Персоналните,Отцепување,Брзо Ослободување
Бренд Име:
Traumdeutung
Сезоната:
Сите Сезони
Јака Тип:
Основни Јаки
Шема:
Цврста
Тип:
Јаки
Материјал:
PU
Место на Потекло:
Кина
ID:
L1708010-45
боја:
Како што е прикажано
Тип На Објект:
Домашно Милениче Производи
Функција:
прилагодлив
Куче Поводник Тип:
декорација на Јаки
Сезоната:
Сите Сезони
Поводник тип:
декорација на Јаки
Големо Куче Јаки:
Yes
Зачинети Куче Јака:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата