Мали Кучиња, Јаки Стигнале Кутре Зачинети Животни Додатоци Продавница За домашни Миленици Производ Мачка Јака Ѓердан Материјали колиер chien

Мали Кучиња, Јаки Стигнале Кутре Зачинети Животни Додатоци Продавница За домашни Миленици Производ Мачка Јака Ѓердан Материјали колиер chien

DEN 296.64
 

Това е достапна
Износ


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Мали Стигнале Кутре Зачинети Животни Додатоци Продавница За домашни Миленици Производ Мачка Јака Ѓердан Материјали колиер chien Големина ширина Јака S 2.5 cm 27-33cm М 2.5 см 30-38cm L 2.5 cm 41-47cm продажбата на моделот : 1 парче пакување : opp напишете : Cat/куче јака Пет јака/Мачки јаки /куче Резерви /пет додатоци
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Повеќе информации

Големина:
S, M, L
Тип:
Кучиња
Функција:
Персоналните,Отцепување,Брзо Ослободување
Бренд Име:
Traumdeutung
Сезоната:
Сите Сезони
Јака Тип:
Основни Јаки
Материјал:
кожа
Шема:
Цврста
Тип:
Јаки
Место на Потекло:
Кина
ID:
L1705021-43
боја:
Како што е прикажано
Тип На Објект:
Домашно Милениче Производи
Функција:
прилагодлив
Куче Поводник Тип:
декорација на Јаки
Сезоната:
Сите Сезони
Поводник тип:
декорација на Јаки
мало Куче Јаки:
Yes
Мачките Јака:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата