Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
8 компјутери/set Деца мојот симпатична малку Ана и Елса и замокот Поставите фигури Играчка cirthday poni за соба партија декорација подарок кукла Аниме

8 компјутери/set Деца мојот симпатична малку Ана и Елса и замокот Поставите фигури Играчка cirthday poni за соба партија декорација подарок кукла Аниме

DEN 1004.00
DEN 1103.52
 

Това е достапна
Износ


Производ вовед
[Type] : Европа [Категорија] : страна за статистика на плата [Спецификација] : 12cm [Тежина] : 0.45 kg [Материјал] : Пластични [Функција] : Собирање на материјали, живите украси, мали подароци [Пакет] : OPP вреќа
ПРЕВОЗОТ ПОЛИТИКА 1. Овој објект превозот од Кина. 2. Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 1-2 дена кога целосна уплата и потврди. Ние брод внимателно, безбедно и навремено fashio 3. Ве молиме овозможи 7-20 дена за објектот да пристигнат. Ве молиме имајте во предвид дека времето на испорака може да се разликува, што се должи на локалните испраќање задоцнување или други причини. Ако не сте добиле некоја точка по истекот од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас 4. Ве молиме контактирајте со нас на кој било побарување во врска со превозот 5. Ве молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие трошоци се на купувачот одговорност 6. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање или за купување. СЕ ВРАЌА & ПОЛИТИКА ЗА НАПЛАТА 1. Доколку ставката што сте ја примиле е неисправна на било кој начин, ние ќе размена, ако е можно или 100% пари гаранција за враќање 2. Замена или рефундирање ќе се направи по приемот врати објектот. Во секој случаи, купувачите плаќаат за превозот на свој трошок да се вратат на производи за замена или рефундирање, продавачот се плати за resending такса. 3. Ве молиме проверете опис и сите слики на вистинската точка јас се предвидени за да се утврди состојбата за вас. Јас се обидувам да се покаже и да се опише секој објект искрено и точно да се најдобри од мојата способност. Се враќа и наплата ќе се прифаќаат САМО ако објектот е грубо погрешно. Такси превозот обвинети се неповратните. Купувачот е одговорен за сите врати такси превозот.

Повеќе информации

Возраст Опсег:
> 3 години
Бренд Име:
ThinkEasy
Димензии:
за 12cm
Материјал:
ПВЦ
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Тема:
Филм & TV
Број На Модел На:
T0364
Далечинска Контрола:
No
Верзија Тип:
Remastered Верзија
Mfg Серија Број:
Кукли
Тип На Објект:
Винил Кукла
Предупредување:
3+
Завршување Степен:
Готови Производи
Пол:
Девојки
Кукли Тип:
Модел
Стоковните Атрибут:
Периферни уреди
Големина:
about 12cm

Најдобрите понуди во категоријата