Прекрасна Симпатична Molang Зајакот ПВЦ Фигура Модел Играчки, Кукли Приврзоци Деца Играчки Gifrs Подароци 5cm 5pcs/set 2 Стилови

Прекрасна Симпатична Molang Зајакот ПВЦ Фигура Модел Играчки, Кукли Приврзоци Деца Играчки Gifrs Подароци 5cm 5pcs/set 2 Стилови

DEN 398.00
DEN 474.24
 

Това е достапна
Износ


ОПИС
Име :
Стоковните материјал : ПВЦ
Состојба : 100% НОВИ
Големина : Околу 5cm
Пакет : спакувани во кутија
Забелешка : Поради различната резолуција прилагодувања на вашиот КОМПЈУТЕР, монитор и светлината ефект,со цел што може да се примени малку поинаква од боја која се појавува на вашиот КОМПЈУТЕР, монитор.
ако постои било каков проблем,ние ќе се обидеме потрудиме да се реши за вашето задоволство и нашиот интегритет за да се обезбеди пет ѕвезди на услуги!Уживајте во вашата нарачка овде и Среќни засекогаш!Најдобри желби за сите вас!
ние сме фабрика директни продавница.Ве молиме да бидат сигурни да се купи!
ПЛАЌАЊЕ
1.ние го прифатат плаќање преку Visa,Master Card,QIWI и Банкарски Трансфер.
Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
2.Ние НЕ бродот до исплата е расчисти.
3.Вкупниот Износ Должи вклучува конечната цена плус S&H (Превозот и Ракувањето).
4.S&H ќе биде определена врз основа на БРОД ДА се ОБРАТИ.
5.Ве молиме наведете ги вашите посебни барања(боја,пакети,итн.)во ЦЕЛ БЕЛЕШКИ ДЕЛ, кога ќе се направи исплата.
ПРЕВОЗОТ
1.Ние брод во СВЕТОТ.
2.Нарачки обработени во рок од 48 часа на плаќање проверка.
3.Ние брод на адреси ќе лево,pls бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса, кога ќе плаќање.
4.На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона.
6.ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.Поради акции статус и временски разлики,ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв availabale складиште за брза испорака.
Време На Испорака
1.Превозот време : Брод на Светот потребни се околу 10-35 работни дена преку Кина Пост Воздухопловната
2.2 видови на испораки се предвидени : 1,Internationa Воздухопловната;2,Курир Услуги(EMS,DHL,UPS-от,ТНТ)
3.Ако ви треба предмети итно,Курир Услуги, ЕМС или DHL ќе бидат обезбедени и следење на број поврзани со понудени.(околу 4-7 работни дена да стигнат до вашата страна)
4.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Постојат пријави се на купувачот одговорност.
5.За воздухопловната,ние нудиме онлајн trackable превозот услуга, спонзорирана од страна на Кина Пост/HK Пост/Сингапур Пост.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања/грижи,ве молиме контактирајте со нас преку"Контакт сега"линк или "Разговор сега"линк,ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден или помалку.
Ние се забранува неутрален или негативен фидбек оценка.Ова е затоа што :
1.ние probide 60-дневниот гаранција за парите назад.(ако не сте 100% задоволни со купувањето)
2.можете да се вратите и замена или враќање на средствата.(Објект не се оштетени и треба да ги сноси се врати превозот)
3.сите проблеми може да се решат.(Ве молиме не двоумете се да Контактирате со нас)
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Повеќе информации

Пол:
Унисекс
Тема:
Филм & TV
Материјал:
ПВЦ
Тип На Објект:
Модел
Mfg Серија Број:
Модел
Завршување Степен:
Готови Производи
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Со Анимација Извор:
Јужна Кореја
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ,Војник Сет
Големина:
Далечинска Контрола:
No
Кукли Тип:
Модел
Возраст Опсег:
8-11 Години,> 14 Години,Grownups,> 8 години,> 3 години,12-15 Години,5-7 Години,> 6 години
Димензии:
5cm
Предупредување:
Не е за деца под 3 години!
Број На Модел На:
OTFG194
Верзија Тип:
Првото Издание
Состојба:
Во Акционерско Предмети

Најдобрите понуди во категоријата